офіс ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго котельня
Початок
Головна Структура Відділи підприємства

 м.Івано-Франківськ, вул.Б.Хмельницького, 59а.

Довідка щодо заборгованості +38 (0342) 50-62-00

099-50-62-000 (Vodafone)  098-50-62-000 (Київстар)

Вартість дзвінків згідно тарифів операторів та пакету послуг.

Ел.адреса office@tke.if.ua

 

У разі виникнення аварійної ситуації у системах центрального теплопостачання просимо телефонувати на номер 15-82, 56-47-82

Канцелярія

Канцелярія

Завідувач канцелярії – Гречаник Світлана Степанівна

тел./факс (0342) 56-35-11

Задачі та функції канцелярії – організація і встановлення на підприємстві єдиного порядку документального забезпечення, розробка інструкцій з діловодства та їх впровадження, складання Номенклатури підприємства, забезпечення своєчасної обробки вхідної та вихідної кореспонденції, відправка кореспонденції за призначенням, здійсненням контролю за своєчасним розглядом та проходженням документів в установі, забезпечення впровадження та контроль дотримання структурними підрозділами вимог інструкцій з діловодства, регламентів та національних стандартів, методичне керівництво діловодством у структурних підрозділах підприємства, здійснення контролю правильного формування, зберігання та своєчасної передачі справ до архіву.

До складу канцелярії входить і підпорядковується їй Група звернень громадян та робота зі ЗМІ.

Керівник групи – Пилюк Леся Іванівна

Телефон: (0342) 50-14-84

Основним завданням групи є:

Забезпечення безперешкодного здійснення конституційних прав громадян, юридичних осіб звертатись із заявами (клопотаннями), пропозиціями (зауваженнями) щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.

  1. Здійснює облік та опрацювання звернень громадян, що надійшли на розгляд до ДМП «ІФТКЕ» в т.ч. звернень депутатів усіх рівнів, документів органів влади вищого рівня, інших установ, що містять фактичні звернення громадян, тощо.
  2. Забезпечує формування відповідей та інформації на звернення.
  3. Вивчає і узагальнює пропозиції, заяви і скарги громадян, які надійшли на підприємство, систематизує та їх аналізує. Готує інформаційні матеріали, довідки, пропозиції керівництву підприємства про характер звернень громадян, причини виникнення скарг та недоліків в роботі щодо надання послуг. Розглядає пропозиції, заяви, скарги громадян з питань, що належать до компетенції групи та подає керівництву рекомендації.
  4. Здійснює контроль за станом та термінами підготовки довідок та відповідей на звернення, які подані у структурні підрозділи підприємства, для підготовки відповідної інформації.
  5. Надає усне роз’яснення громадянам, допомогу щодо оформлення письмових звернень у встановленому законом порядку. Забезпечує формування, архівне зберігання справ звернень громадян у відповідності до Положення про архів.
 
Подати показник
чи
Дізнатись
заборгованість
станом на 01.07.2020
 
Ми у фейсбуці
Партнери:
МВК
Світло
Світло
Вода
МІУК
Преса
Мінрегіон
НКРЕКП
ТРК «Вежа»
Івано-Франківська міська рада
«Тепло»
Наш банер:Антивіруси

 

Этот сайт защищен «Site Guard»