офіс ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго котельня
Початок

 м.Івано-Франківськ, вул.Б.Хмельницького, 59а.

Довідка щодо заборгованості +38 (0342) 50-62-00

Ел.адреса office@tke.if.ua

 

У разі виникнення аварійної ситуації у системах центрального теплопостачання просимо телефонувати на номер 15-82, 56-47-82

Служба охорони праці

Служба охорони праці

Начальник служби охорони праці – Матіїв Микола Васильович

Телефони: (0342) 72-07-69

Мета служби охорони праці - організація виконання правових, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних норм, соціально-економічних і лікувально-профілактичних заходів, спрямованих на запобігання нещасним випадкам, професійним захворюванням і аваріям у процесі праці.

Основним завданням служби є всебічне і багатогранне сприяння та контроль за впровадженням і дотриманням на підприємстві безпечних умов праці усіма членами виробничого колективу.

Служба охорони праці розробляє спільно із керівництвом підприємства та керівниками виробничих підрозділів комплексні заходи щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, сталого підвищення рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійних захворювань, аварій і пожеж, бере участь в розробці розділу «Охорона праці» в колективному договорі.

Служба охорони праці запроваджує і всебічно сприяє створенню ефективної системи управління охороною праці (СУОП) на підприємстві, забезпечує проведення атестації робочих місць, лабораторних досліджень умов праці, їх відповідність згідно із нормативними вимогами, що діють в Україні. Веде контроль за своєчасним і правильним наданням працівникам пільг і компенсацій за важкі та шкідливі умови праці.

Служба охорони праці контролює дотримання працівниками нормативно-правових актів, інструкцій з охорони праці під час виконання робіт, виконання наказів (розпоряджень) з питань охорони праці, заходів щодо запобігання нещасних випадків, аварій і профзахворювань, дотримання правил пожежної безпеки.

 
Подати показник
чи
Дізнатись
заборгованість
станом на 01.05.2020
 
Ми у фейсбуці
Партнери:
МВК
Світло
Світло
Вода
МІУК
Преса
Мінрегіон
НКРЕКП
ТРК «Вежа»
Івано-Франківська міська рада
«Тепло»
Наш банер:Антивіруси

 

Этот сайт защищен «Site Guard»