офіс ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго котельня
Початок

 м.Івано-Франківськ, вул.Б.Хмельницького, 59а.

Довідка щодо заборгованості +38 (0342) 50-62-00

Ел.адреса office@tke.if.ua

 

У разі виникнення аварійної ситуації у системах центрального теплопостачання просимо телефонувати на номер 15-82, 56-47-82

Відділ забезпечення та обробки інформації

Відділ забезпечення та обробки інформації

Начальник відділу – Манелюк Дмитро Васильович

Тел. (0342) 50-49-11

Основні завдання відділу: створює ефективну та безперебійну роботу інформаційно-програмного забезпечення діяльності підприємства та здійснює контроль за функціонуванням програмних комплексів підприємства.

Забезпечує виконання на підприємстві роботи з установлення та налагодження комплексів технічних засобів, відповідає за безперебійне функціонування програмних комплексів підприємства і вживає заходів для усунення порушень у їх роботів, забезпечує своєчасне проведення їхнього обслуговування (профілактичні огляди, планово-попереджувальні та інші види ремонту тощо).

Контролює та відповідає за збереження довідкової, нормативної інформації, що використовується в програмних комплексах підприємства та відповідності функціонування створених програм до поставлених контрольних завдань. Забезпечує контроль за дотриманням вимог безпеки інформаційних систем підприємства, процедури ідентифікації та аутентифікації при доступі до мережних ресурсів підприємства.

 
Подати показник
чи
Дізнатись
заборгованість
станом на 01.05.2020
 
Ми у фейсбуці
Партнери:
МВК
Світло
Світло
Вода
МІУК
Преса
Мінрегіон
НКРЕКП
ТРК «Вежа»
Івано-Франківська міська рада
«Тепло»
Наш банер:Антивіруси

 

Этот сайт защищен «Site Guard»