офіс ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго котельня

 м.Івано-Франківськ, вул.Б.Хмельницького, 59а.

Довідка щодо заборгованості +38 (0342) 50-62-00

Ел.адреса office@tke.if.ua

 

У разі виникнення аварійної ситуації у системах центрального теплопостачання просимо телефонувати на номер 15-82, 56-47-82

Новини нашого підприємства

Вітаю зі Святом!

Svjatyj Mykolaj 2018

Надходить 19 грудня – День Святого Миколая! Цей день для українського народу пов'язаний із добрими прадавніми традиціями вітати найменших і найрідніших. Він оповитий особливим теплом і для кожного став душевним спогадом дитинства і початком новорічної казки.

У День Святого Миколая ми приносимо дарунки любим діткам, коханим, вшановуємо старших і бажаємо всіляких гараздів у році, що наближається. У цей день ми просимо в Миколи-Чудотворця здоров’я, щастя, радості, достатку в родині, миру в оселях і нашій Державі. Ми просимо і чекаємо чуда оновлення і піднесення України. Хай доброю, щедрою, турботливою матінкою стане для кожного наша Ненька-Україна!

У переддень цього чудового Свята бажаю всім працівникам ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» щастя в родині, міцного здоров’я і всіляких гараздів.

Директор ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго»

Руслан ГАЙДА

 

Робоча нарада з представниками «ENERTEX»

Enertex 1812

18 грудня відбулася робоча нарада з представниками компанії «ENERTEX» м. Марсель Французька республіка щодо виконання робіт з модернізації котельні на вулиці Довга,68 із встановленням нового, сучасного газового котла потужністю 9 МВт та допоміжного обладнання.

Компанія «ENERTEX» є переможцем міжнародного тендеру по реалізації Проекту ЄБРР № 39004 «Реконструкція та модернізація системи центрального теплопостачання міста Івано-Франківська». На наше підприємство приїхали голова Представництва компанії Аладеніс Джюліан, головний інженер проекту Микола Белюженко та директор приватного науково-виробничого підприємства «Комел» Олег Теніцькій.

Від ДМП «ІФТКЕ» в нараді взяли участь заступник директора з експлуатації Михайло Кобилянський та начальник відділу стратегічного розвитку та впровадження кредитно-інвестиційних проектів Ігор Марунчак. Під час наради було обговорено низку технічних рішень та алгоритми роботи котельні під час літнього періоду. Також гості передали підготовлений ними проект робіт для подальшого розгляду фахівцями нашого підприємства.

 

Борги доведеться погасити

DSC 1404

Опалювальний сезон для ряду абонентів ДМП «ІФТКЕ» завжди створює фінансові складності із своєчасною оплатою за послуги централізованого теплопостачання та гарячого водозабезпечення. Слід врахувати, що із 01 січня 2019 року гряде підвищення тарифу, встановлене НКРЕКП для теплогенеруючих підприємств на ці послуги через зростання ціни на природний газ, яку запровадив Кабмін.

Отже, при створенні абонентами боргів за послуги з теплопостачання ті абоненти, які отримують субсидію, мають шанс її втратити. Адже ситуацію з боргами постійно моніторить державна соціальна служба. Ті ж, хто субсидію не отримують, мають небезпеку через створені борги погашати їх через суд та перспективу втрати майна в рахунок погашення боргу через виконавчу державну службу.

Як уникнути такої невтішної перспективи? Звичайно ж - вчасно оплачувати рахунки за тепло та гарячу воду чи реструктуризувати борги, звернувшись до працівників групи по роботі з боржниками Сервісного центру, що діє на підприємстві. Очолює цю групу Руслан Коростіль. Тож просимо розповісти Руслана Васильовича про нюанси роботи з боржниками, з якої суми боржників беруть під свій контроль працівники групи?

-Наша група працює з тими, хто має борг перед ДМП «ІФТКЕ» за спожите тепло та гарчу воду в сумі понад 5000 грн. Проте підставою для зацікавлення працівників нашої групи може слугувати і факт відсутності оплати за надані послуги з теплопостачання протягом трьох місяців. До таких людей ми направляємо працівника із попередженням та викликом, аби боржник з’явився до Сервісного центру для залагоджування справи із боргами. Не секрет, що більшість абонентів протягом зимових місяців частково оплачують рахунки, що надходять, аби в літні місяці, коли фінансове навантаження спадає, погасити створені борги. Проте із зростанням тарифу із січня 2019 року буде набагато складніше здійснити це до наступної подачі тепла.

Коли боржник не може оплатити борг, ми пропонуємо здійснити реструктуризацію заборгованості. Для підписання договору про реструктуризацію слід надати копії паспорта, ідентифікаційного коду та квитанцію про оплату 25% від суми боргу. Реструктуризація надається на один рік.

Проте часто-густо боржник не реагує, не йде на контакт чи відмовляється сплатити борг. Тоді справа передається на розгляд суду. При позитивному судовому вирішенні боржник стає зобов’язаний погасити окрім боргу і всі судові витрати.

Навіть після рішення суду на користь підприємства ми готові піти на зустріч із «полюбовного» вирішення справи, якщо боржник готовий реструктуризувати борг. Але в цьому разі від боржника вимагається ще й квитанція про сплату судових витрат, окрім вище зазначених документів.

Коли і в цьому випадку боржник не йде залагодити борги, справу передається до Державної чи приватної виконавчої служби. У цьому разі боржник змушений буде оплатити додатково 10% від суму боргу за послуги виконавчої служби. А працівники виконавчої служби здійснюють опис і арешт рухомого та нерухомого майна боржника в рахунок погашення боргу. Одночасно повідомляється міграційна служба, щоб унеможливити боржникові виїзд за кордон без виконання рішення суду та сплати усіх боргів. Як один з варіантів роботи державної виконавчої служби передбачається накладається стягнення на отримання пенсії чи заробітної плати боржнику, блокуються всі картки рахунків у банках.

Хочу наголосити: не варто створювати борги, а тим більше доводити справу до суду і виконавчої служби. Вчасно сплачуйте за послуги центрального теплопостачання та постачання гарячої води.

 

Правильно сплачуйте по субсидії!

Після початку опалювального сезону абоненти нашого підприємства почали отримувати рахунки на оплату послуги теплопостачання із такою заувагою:

До уваги абонентів, що отримують субсидію!

Згідно Положення про порядок призначення житлових субсидій, затверджених Постановою Кабінетом Міністрів України№ 848 від 21.10.1995 р. (зі змінами), субсидія надається на соціальну норму опалення.

ДМП «Івано-франківськтеплокомуненерго» звертає увагу всіх, хто отримує субсидії:

якщо вартість наданого тепла за поточний місяць в платіжці по вашій квартирі більша за соціальну норму, яка наведена у субсидійному листку, то Вам необхідно оплачувати різницю між фактичним нарахуванням підприємства за опалення та сумою призначеної субсидії на послугу опалення.

Отже, як правильно сплачувати за отриману послугу з централізованого теплопостачання, аби не утворилися борги, через які соціальна служба міста може скасувати надання субсидії? Про це розповімо на прикладі опосередкованої квартири, жильці якої отримують субсидію.

У повідомленні про надання субсидії, яку вручили у соціальній службі кожному, кому вона нараховується, є графа «обов’язкова плата» по кожному виду комунальних послуг із визначеною сумою. Наприклад, отримувач субсидії має вирахувану соціальною службою норму споживання 0,83 Гкал, що в грошовому еквіваленті дорівнює 1003, 06 грн. Субсидія на цю соціальну норму дорівнює 440,98 грн. Тоді обов’язковий платіж становитиме 562,08 грн. (1003,06 – 440,98 = 562,08). Перегляньте кожен у своєму повідомленні про надання субсидії.

Рахунок за надані послуги теплопостачання розраховується за реальними показниками будинкового лічильника. Холодна погода не впливає на встановлену соціальну норму споживання. Тому в рахунку за отримане тепло бачимо реально нараховану суму. Скажімо: 1596, 08 грн. за місяць. Сума субсидії за піврічний цикл призначення субсидії залишається сталою – 440,98 грн./місяць. В такому разі за отримане тепло необхідно буде сплатити не 562,08 грн. (обов’язковий платіж, як за соціальною нормою), а відповідно - 1155,10 грн. (1596,08 – 440,98 = 1155,10). І саме таким чином подається сума в отриманому Вами рахунку від ДМП «ІФТКЕ» у графі «До сплати станом на 01.12.2018».

У когось може виникнути запитання щодо перевищення стандарту соціального нормативу тепла. Подаємо офіційне пояснення:

Подача теплової енергії не залежить від встановлених соціальних нормативів, а регламентується Правилами, згідно яких температура у помешканнях споживачів повинна бути не менше +18˚С. Тому кількість тепла поданого до споживачів в першу чергу залежить від температури навколишнього середовища, тобто чим холодніше, тим більше тепла необхідно, щоб у квартирі був витриманий температурний режим. При встановленні будинкового лічильника тепла фіксується фактична кількість тепла використана будинком у тому чи іншому місяці, а соціальний норматив - це величина розрахункова, яка визначає середньомісячну нормативну кількість тепла на яку має нараховуватися державна субсидія, причому ця величина не залежить від місяця чи температурного графіка.

Отже, закликаємо правильно проводити розрахунки за отриману теплову енергію і не створювати боргів, щоб не втратити право на отримання субсидії в соціальній службі.

 

Відбулося засідання технічної ради

IMG teh Rada 131218

13 грудня в кабінеті головного інженера ДМП «ІФТКЕ» відбулося засідання технічної ради підприємства під головуванням заступника директора з експлуатації Михайла Кобилянського.

Участь у технічній раді взяли керівники підрозділів підприємства, начальники теплових районів міста, провідні спеціалісти підприємства. В ході технічної ради було обговорено низку питань з подальшого розвитку і модернізації теплогенеруючого обладнання на наступний 2019 рік, розглянуто і обговорено проект Інвестиційної програми нашого підприємства на 2019 рік, інші важливі питання.

Проголосовані і прийняті питання технічної ради стануть програмою наступних дій трудового колективу на найближчий час.

 

Про головне в деталях. І. Угриновський. О. Жишото. З 1 січня підняття тарифів на тепло

Івано-Франківське обласне телебачення «Галичина» «youtube.com/user/tvGalychyna» 13.12.2018

У телеефірі обласного телебачення «Галичина» заступник директора з розрахунків і реалізації теплової енергії ДМП «ІФТКЕ» Ігор Угриновський та Оксана Жишото, заступник директора Департаменту соцполітики Івано-Франківського МВК говорять про підняття тарифу для населення на тепло із 01 січня 2019 р. та призначення субсидій, а також відповідають на запитання телеглядачів.

 
Подати показник
чи
Дізнатись
заборгованість
станом на 01.12.2018
 
Ми у фейсбуці
Партнери:
МВК
Світло
Газ
Вода
МІУК
Преса
Мінрегіон
НКРЕКП
ТРК «Вежа»
Івано-Франківська міська рада
«Тепло»
Наш банер:Антивіруси

 

Этот сайт защищен «Site Guard»