офіс ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго котельня

У разі виникнення аварійної ситуації у системах центрального теплопостачання просимо телефонувати на номер 15-82

Новини нашого підприємства

Київ, «Укрінформ» - висока оцінка діяльності

Ff2 Knyga 2405

23 травня 2017 року в Національному інформаційному агентстві «Укрінформ» (м.Київ) відбулася урочиста презентація двотомного видання книги «Українці – великий європейський народ». Книга побачила світ зусиллями Української конфедерації журналістів з нагоди 10-ї річниці Всеукраїнської програми «Україна. Європа. Світ. Золотий фонд нації».

Під час презентації наголошувалося, що видання є спробою дослідити один із головних напрямків розвитку України – інтеграцію нашої держави до Європейського співтовариства крізь призму нарисів про життя та діяльність знакових особистостей наукового, економічного, культурного та громадського життя України.

Ff Storinka 2405

У першому томі цього ювілейного видання, в рубриці «Видатні енергетики України» (стор. 180-181) вміщено матеріал про директора ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» Василя Рущака та подано шлях економічного зростання, розвитку і сучасної європейської модернізації найстарішого на Прикарпатті теплогенеруючого паідприємства, яким є ДМП «ІФТКЕ».

Василь Степанович Рущак пройшов шлях на нашому підприємстві від слюсаря-ремонтника, оператора котельні, майстра, заступника, начальника теплового району, заступника директора з експлуатації, заступника технічного директора, заступника головного інженера з енергозбереження до керівника найпотужнішого теплогенеруючого підприємства Прикарпаття.

Ff Dyplom 2405

Колектив ДМП «ІФТКЕ» усі свої зусилля спрямовує на застосування і впровадження високоекономічних європейських технологій виробництва теплової енергії, максимального зменшення втрат при транспортуванні теплоносія до споживачів, впроваджує альтернативні види енергії, аби зменшити використання високовартісного імпортного російського газу, використовує когенераційні установки, аби якомога більше забезпечувати свої потреби в електричній енергії, ефективно співпрацює з провідними європейськими інвестиційними організаціями такими як ЄБРР, НЕФКО, Шведською Агенцією Міжнародного Розвитку (SIDA), аби модернізувати теплове господарство підприємства у відповідності до сучасних вимог і технологій, які діють нині у країнах Європейського співтовариства.

Все це знайшло відбиток і визнання на сторінках шанованого видання.

F Nagoroda 2405

Під час урочистої презентації Василь Степанович Рущак був нагороджений почесною медаллю «Золотого Фонду Нації» - «За високий професіоналізм», Дипломом та Сертифікатом учасника Всеукраїнської програми «Україна. Європа. Світ. Золотий фонд нації».

Микола Жулинський, академік НАН України, директор Інституту літератури імені Т.Г. Шевченка, у своєму виступі під час презентації сказав: "Формування еліти для України надзвичайно важливе, тому що в часи комуністичного режиму ми втратили дуже багато людей, які належали і до гуманітарної, і до технічної еліти, і ця втрата була дуже відчутною.

F Sertyfikat 2405

Нам дуже приємно, що вже десять років існує програма "Україна. Європа. Світ. Золотий фонд нації", яка намагається оприлюднити перед громадськістю тих людей, які сьогодні визначають обличчя України".

Микола Жулинський від імені президента НАНУ академіка Бориса Патона привітав усіх з виходом двотомника і зазначив, що ми сьогодні "конденсуємо в цих книгах певну частину нашої національної еліти".

 

Тепловий район «Позитрон»: роботи з підготовки до зими

PFf 23 05

Нині тут ведуться активні роботи по підготовці до нового опалювального сезону на центральній котельні, що на вул. Симоненка, 3А.

З катіонного фільтру хімводоочистки №3 діаметром 1500 мм здійснено вивантаження хімреагенту КУ-2 аби надалі приступити до його капітального ремонту.

Слюсарі-ремонтники котельні виконують ремонтно-профілактичні роботи із запірною арматурою ДУ-150 та ДУ-200, а також приступили до капітального ремонту вихідної засувки запірнорї арматури ДУ-300 та зворотнього клапану, що подає теплоносій у теплову магістраль.

Згідно укладеного договору між нашим підприємством і КП «МІУК» виконуються роботи з технічного обслуговування внутрішньобудинкових мереж теплопостачання. Так, у підвальному приміщенні на вул. Симоненка, 9 виконано капітальний ремонт вхідної арматури елеватора із заміною труб та кранів ДУ-5.Тут чисте, сухе приміщення, чого не можна сказати про підвальне приміщення, що на вулиці Івасюка, 26А, де працівники ДМП «ІФТКЕ» змушені працювати, стоячи майже по-коліна у воді, виконуючи заміну зношених труб та запірну арматуру.

 

Борг довелося погасити

Borznyk 2205

Мешканець обласного центру, який проживає на вулиці Молодіжній заборгував за послуги централізованого теплопостачання майже 10 000 грн. Судом від 22.09.2014 р. було прийняте рішення про стягнення означеного боргу на рахунок ДМП «ІФТКЕ». Але погашати борг чоловік не поспішав. Тоді працівниками Державної виконавчої служби (ДВС) було винесене рішення про арешт транспортного засобу боржника - автомобіля ВАЗ.

16 травня цього року працівниками поліції на виїзді з вулиці Миру на вулицю Івана Павла ІІ було зупинено і затримано транспортний засіб, як такий, що перебуває під арештом і доставлено на штрафмайданчик. У той же день було викликано представників ДВС та ДМП «ІФТКЕ» і в їх присутності боржник дав згоду на погашення боргу. В той же день вся сума була проплачена на рахунок теплогенеруючого підприємства. Окрім цього, боржникові довелося оплатити судовий збір в сумі 166,80 грн та виконавський збір в сумі 950,00 грн.Після повної оплати визначених сум транспортний засіб було повернено власникові і закрито виконавче провадження.

Отже, варто ще раз нагадати: борги по комунальних послугах так чи інакше доведеться погашати. Не варто доводити ситуацію до втручання суду та працівників Державної виконавчої служби.

Наголошуємо, що споживачі можуть скористатися програмами житлових субсидій чи реструктуризації заборгованості.

 

Тендер відбувся

Lesiw 0302 2017

18 травня відбувся тендер щодо Проекту № 39004 «Реконструкція та модернізація системи центрального теплопостачання міста Івано-Франківська», який передбачає:

«Реконструкцію магістральної теплової мережі по вул. Стуса з підключенням споживачів двох мікрорайонів: вул. Хоткевича та Надвірнянська»

Як ми вже повідомляли попередньо, ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» отримало кредит Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) та грант від Шведського агентства співробітництва для міжнародного розвитку (SIDA) на покриття витрат для проекту з централізованого теплопостачання міста Івано-Франківська № 39004.

Отже, для участі в тендері приїхали представники двох учасників, а саме: СП «Тепловик» та ТОВ «Прогрес-92». Обидва учасники з міста Києва.

Як розповів в.о. заступника директора стратегічного розвитку ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» Ігор Лесів, контракт «Реконструкція магістральної теплової мережі по вул. Стуса з підключенням споживачів двох мікрорайонів вул. Хоткевича та Надвірняньска» буде фінансуватися за рахунок кредитних коштів. Нині відбувається опрацювання документації оціночним Тендерним комітетом.

Після визнання переможця, цілий об’єм робіт повинен бути завершений до початку опалювального сезону 2017-2018 рр.

 

Тепловий район «Дорошенка»: роботи з підготовки до зими

P1 1805 Doroshen

У тепловому районі «Дорошенка» роботи по підготовці до наступного опалювального сезону ідуть повним ходом. Олександр Мардар, в.о. начальника теплового району, розповідає, що вже виконано ряд гідравлічних випробувань на щільність теплових мереж. Результатом випробувань стало утворення ряду поривів зношених ділянок теплотрас. Нині тут провадяться ремонтні роботи із заміною зношених, аварійних ділянок трубопроводу. Такі роботи цього тижня здійснювалися на вулицях Коновальця, 95, Сахарова, 30.

У теплових камерах, що по вулицях Мазепи, 114 та Сухомлинського, 2А виконувалися роботи по заміні зношених труб діаметром 159 мм, які не витримали гідравлічного випробування. Тут перш, ніж здійснювати роботи, довелося провести викачування води з теплової камери.

P3 1805 Doroshen

Окрім цього спеціалісти теплового району 18 травня виконували роботи у підвальному приміщенні будинку по вулиці Сорохтея, 9А, з підготовки будинкових мереж для встановлення будинкового лічильника обліку теплової енергії за заявкою мешканців цього багатоповерхового будинку. Наступного тижня обсяги робіт лише зростатимуть, переконаний Олександр Мардар.

 

Якість виконаних робіт – головна вимога сьогодення

Ff Narada 17 05

Завершився опалювальний сезон 2016/2017. Він минув без суттєвих аварійних ситуацій на об’єктах підприємства завдяки якісній підготовці технологічних структур до зими минулого літа. Нині розгортаються роботи з підготовки до нового опалювального сезону.

17 травня у актовому залі підприємства відбулася нарада керівництва ДМП «ІФТКЕ» із начальниками теплових районів міста, майстрами, бригадирами дільниць щодо підготовки технологічного теплового господарства у міжопалювальний період до безаварійної роботи у наступному опалювальну сезоні 2017/2018 рр.

Відверту розмову із безпосередніми виконавцями робіт на об’єктах ДМП «ІФТКЕ» проводили: директор підприємства Василь Рущак, головний інженер Василь Скиданчук, заступник головного інженера Богдан Мимоход, начальник виробничого відділу Іван Кедик.

Головний наголос у нараді ставився на тому, що всі заплановані регламентні роботи мають бути виконані із якнайвищим рівнем якості, аби звести до мінімуму аварійність тепломереж і будинкових систем під час нового опалювального сезону. Задля забезпечення цього буде щотижня здійснюватися контроль виконання робіт спеціальноствореною комісією фахових спеціалістів, яка перевірятиме виконаний обсяг робіт безпосередньо на місцях.

Фінансовий стан підприємства цього літа не став кращим через продовження дії Постанови Кабміну щодо системи розщеплення коштів на користь НАК «Нафтогазу України», який отримує 90% фінансового потоку, що сплачують абоненти. Саме тому підприємство змушено було перейти у літній період на 4-денний тижневий графік робіт. Отже, нині потрібно напружити зусилля трудового колективу задля якісного виконання всіх регламентних робіт на котельнях, робіт із гідравлічного випробування теплотрас на щільність і наступного усунення виявлених поривів. Тому має неухильно виконуватися план-графік цих заходів.

З особливою увагою мають проводитися роботи по технічному обслуговуванню внутрішньобудинкових системах у багатоквартирних житлових будинках, які виконуватимуться працівниками нашого підприємства по співпраці із КП «МІУК».

Також було наголошено, що у зв’язку із постійнозростаючими тарифами на енергоносії, водопостачання та водовідведення велике значення набуває їхнє ощадливе використання під час проведення гідравлічних випробувань та проведення ремонтних робіт. Адже від дій кожного працівника на робочому місці залежить нині добробут цілого трудового колективу.

Начальник служби охорони праці підприємстваМикола Матіїв, нагадав присутнім керівникам теплових районів і майстрам про неухильне дотримання вимог охорони праці під час виконання регламентних робіт на об’єктах підприємства.

 
Подати показник
чи
Дізнатись
заборгованість
станом на 01.05.2017
Партнери:
МВК
Світло
Газ
Вода
МІУК
Преса
Мінрегіон
НКРЕКП
ТРК «Вежа»
Івано-Франківська міська рада
«Тепло»
Наш банер:Антивіруси

 

Этот сайт защищен «Site Guard»