офіс ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго котельня
Початок

 м.Івано-Франківськ, вул.Б.Хмельницького, 59а.

Довідка щодо заборгованості +38 (0342) 50-62-00

Ел.адреса office@tke.if.ua

 

У разі виникнення аварійної ситуації у системах центрального теплопостачання просимо телефонувати на номер 15-82, 56-47-82

Новини нашого підприємства

«Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» став одним із найуспішніших документальних фільмів в українському прокаті

DK 0512

05 грудня на офіційному інтернет-сайті Державного Агентства України з питань кіно було оприлюднено наступну інформацію:

За час кінотеатрального прокату з 17 жовтня по 4 грудня дебютну стрічку Надії Парфан подивились 5 307 глядачів. Бокс-офіс фільму становить 438 871 грн. Фільм вийшов на 13 екранах у Києві, Львові, Харкові, Тернополі та Івано-Франківську. Сумарна кількість глядачів фільму в Україні на цей момент становить близько 8,5 тисяч.

Лідерами прокату серед кінотеатрів стали столичний «Жовтень» (3607 квитків), львівський «Кінопалац» (686 квитків) і харківський «8 1/2» (163 квитка). На сьогодні прокат фільму триває у «Жовтні» та новому київському кінотеатрі «KINO42». За словами керівника «Жовтня» Павла Горделадзе, «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» став найуспішнішим українським фільмом у прокаті кінотеатру за останні 9 місяців.

DSC 02861 0612

Фільм також подивились близько 1 000 глядачів альтернативного прокату, що відбувався у форматі спецподій. Їх організували регіональні кіноклуби та культурні осередки у 15-ти містах: Біла Церква, Вінниця, Івано-Франківськ, Краматорськ, Лохвиця, Львів, Маріуполь, Одеса, Павлоград, Рівне, Славутич, Суми, Ужгород, Чернівці та Черкаси. Ще 2 200 глядачів побачили комунальну трагікомедію в рамках фестивалів ОМКФ, Lampa.doc, Kharkiv MeetDocs, Air ГогольFest та Українська кінохвиля.

«Це найуспішніший документальний реліз, який ми випускали на широкі екрани, — коментує директор дистриб’юторської компанії 86PROKAT Ілля Гладштейн. — Всупереч стереотипам, український глядач готовий дивитися документальне кіно та платити за нього».

«Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» — це музична документальна комедія, що розповідає про профспілковий хор комунальної служби. Щоосені Україна переживає маленький армагедон з назвою «опалювальний сезон». Головний удар падає на комунальників, які під шквалом скарг змушені рятувати застарілі комунікаційні споруди. Вони закручують гайки, латають діри в трубах та… співають!

Проєкт фільму став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» — дебютний повнометражний фільм Надії Парфан. Продюсером виступив Ілля Гладштейн (Phalanstery Films). Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно, за сприяння телеканалу Current Time та Львівської кінокомісії.

У тому, що на сьогодні існує такий хоровий колектив величезна заслуга художніх керівників цього співочого колективу: Ірини Павлик та Яреми Павлика - заслуженого працівника культури України, а також концертмейстера Андрія Дейчаківського.

Вітаємо авторів фільму і всіх причетних до зйомок цієї кінострічки.

 

Знайомство з європейськими інноваціями

DSC 0379 0612

05 грудня в приміщенні навчального класу з охорони праці ДМП «ІФТКЕ» відбулася зустріч з представниками Литовської компанії «NEVDA» і презентація ними інноваційного проекту «Deka office» - інформаційної системи управління документами і виробничими процесами і зокрема програмою ISpro– система управління для бюджету та бізнесу.

Презентували інноваційні проекти представники Литовської компанії «NEVDA», Відас Андрікіс та Егідіус Гайдамавічюс.

DSC 0378 0612

Від нашого підприємства участь у презентації взяли: в.о. головного інженера Михайло Кобилянський, директор з економіки Михайло Сурков, головний бухгалтер підприємства Любов Рошнівська, а також провідні спеціалісти фінансової, облікової та розрахункової сфери, Відділу тарифної політики та Виробничо-технічного відділу.

Як наголошували під час презентації представники компанії «NEVDA», інноваційна програмна система

DSC 0380 0612

розробляється безпосередньо для кожного конкретного підприємства, враховує всі нюанси виробничих процесів і покликана замінити звичне паперове листування на електронне із усіма наступними від цього вигодами: збереженням часу, прозорістю, ефективністю, економією витратних матеріалів тощо.

Компанія «NEVDA» вже тривалий час займається розробкою різноманітних електронних систем для державного сектору Литовської Республіки і нині запроваджує інноваційні сервіси на ряді підприємств в різних областях України, має представництво і головний офіс в Києві.

 

ДМП «ІФТКЕ» повідомляє про наявність вакантних робочих місць:

Назва вільних робочих місць, вакантних посад

Заробітна

плата

Кільк.

Вимоги до кандидата на зайняття робочого місця, посади

Завдання та обов’язки

Електромонтер

Тарифна

ставка

54,75 грн/год.

2

Мати допуск по виконанню робіт під напругою

Обслуговування

і ремонт електроустаткування на об’єктах підприємства

Електрогазозварник

Тарифна

ставка

57,77

грн/год.

1

Мати посвідчення

електрогазозварника

Проведення зварювальних робіт

Слюсар-ремонтник

Тарифна

ставка

49,43

грн/год.

42

Без вимог до стажу роботи

Ремонт та обслуговування теплових мереж

Слюсар-сантехнік

Тарифна

ставка

49/43

грн/год.

29

Без вимог до стажу роботи

Ремонт та обслуговування внутрішніх будинкових систем опалення та гарячого водопостачання

Слюсар з ремонту газового обладнання

Тарифна ставка

46,84 грн/год.

2

Мати посвідчення газовика

Обслуговування та експлуатація газового обладнання

Майстер газової служби

10769 грн.

1

Мати посвідчення газовика

Проведення робіт з обслуговування та ремонту, монтажу, демонтажу та налагоджування газового обладнання

 

Благоустрій і комуналка - тема обговорення

DSC 03677 0512

На шостий звіт міського голови Руслана Марцінківа, що проходив 4 грудня в актовому залі Університету Короля Данила, зібрався повний зал. І не дивно, адже благоустрій міста і комунальна сфера (тема шостого звіту міського голови за 4 роки діяльності на посаді мера) – це саме та тема що зачіпає, так чи інакше, кожного мешканця обласного центру.

«Благоустрій і комуналка – це одна з найважчих галузей в міському господарстві», - зазначає міський голова.

DSC 03611 0512

Тут проблем без перебільшення – море: ремонт доріг і тротуарів, міжбудинкових дворів і проїздів, капітальний ремонт вулиць і підземних комунікацій, парків і скверів. Перелічувати можна довго. Проте і зроблено за останні роки чимало. Слід щиро визнати.

Питання вирішення проблем комунального господарства не залишили байдужими і працівників нашого підприємства. На зустріч із мером прийшли як представники керівництва підприємства (в.о. головного інженера ДМП «ІФТКЕ» Михайло Кобилянський і заступник головного інженера Богдан Мимоход), так і рядові виробничники.

DSC 03622 0512

«Жодна влада, впродовж останніх років, не повернулася обличчям до проблем Теплокомуненерго, - зазначив, зокрема, у своєму виступі Руслан Марцінків. – Вилучення 92% фінансових надходжень на рахунок «Нафтогазу України» знекровлює підприємство. Залишок коштів у 8% на розвиток не дає можливості навіть вчасно виплачувати заробітну плату працівникам і місто змушене мільйони гривень виділяти з міського бюджету, щоб це підприємство надавало тепло. Це не правильно. Це не є державницька позиція.»

Було багато запитань, була відверта розмова.

 

Як оформити субсидію онлайн

КабМін «https://www.youtube.com/channel/UCYlTFedAEZiqE6r9eY0PZ1A» 30.11.2019

 

Номінація для отримання природного газу на грудень 2019 р.

Відповідно до Угоди між ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» і НАК «Нафтогаз України» наше підприємство має номінацію на постачання природного газу по здійсненню теплогенерації для всіх категорій споживачів: населенню, бюджетним установам та категорії інші споживачі на грудень 2019 р.

 
Подати показник
чи
Дізнатись
заборгованість
станом на 01.11.2019
 
Ми у фейсбуці
Партнери:
МВК
Світло
Світло
Вода
МІУК
Преса
Мінрегіон
НКРЕКП
ТРК «Вежа»
Івано-Франківська міська рада
«Тепло»
Наш банер:Антивіруси

 

Этот сайт защищен «Site Guard»