офіс ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго котельня

У разі виникнення аварійної ситуації у системах центрального теплопостачання просимо телефонувати на номер 15-82

Новини нашого підприємства

Шановні мешканці м. Івано-Франківська, працівники нашого підприємства!

Den Nezal 2017

Прийміть найщиріші вітання з нагоди національного свята –

Дня Незалежності України!

День Незалежності України став символом національного єднання та величі духу українського народу. У нових драматичних, але водоночас величних історичних обставинах, які переживаємо сьогодні, ми по – новому відкриваємо для себе неоціненність скарбу жити у вільній та незалежній державі. У цей чи не найскладніший час випробувань і новітніх викликів Господь поклав на нас відповідальність за збереження і утвердження дару свободи та незалежності нашої держави.

Хай єднає нас свята батьківська земля. Нехай над нашою державою завжди буде мирне небо, а в кожній родині панує добро і злагода. Міцного здоров`я Вам, щедрої долі, сили і наснаги у всіх Ваших справах.

З повагою

Директор ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго»

Василь РУЩАК

 

Володимир Гройсман провів селекторну нараду

Ff Selkona 1708

17 серпня відбулася селекторна нарада під головуванням Прем’єр-Міністра України В.Б. Гройсмана з питання підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, об`єктів соціальної сфери та інфраструктури до осінньо-зимового періоду 2017-2018 року. Від Івано-Франківської області про стан готовності до опалювального сезону розповіла перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка. Від нашого підприємства у нараді брав участь головний інженер ДМП «ІФТКЕ» Василь Скиданчук.

Як зазначила Марія Савка, підготовка до проведення осінньо-зимового періоду на Прикарпатті відбувається у плановому режимі. Загалом рівень готовності складає близько 75 відсотків. Вона зазначила, що до наступного опалювального сезону активно готуються енергогенеруючі підприємства Прикарпаття.

По області оснащення будівель приладами обліку становить 67%. По місту Івано-Франківську – понад 89%.

Зокрема Володимир Гройсман заявив: «Підготовка до опалювального сезону – надважлива, і тут багато залежить від роботи місцевої влади. Ключова вимога – підготуватися вчасно, аби люди відчували в оселях затишок, тепло й безперебійне постачання послуг. У нас є ще час для звершення підготовчих робіт, але відповідальність - на місцевих керівниках. Я бачу всі можливості для якісної підготовки».Він пообіцяв, що 15 вересня відбудеться ще одна селекторна нарада з регіонами, на якій підбиватимуть підсумки підготовки до зими.

 

Учасники тендеру відвідали котельню на вул. Довга, 68 а

F1 Tend Gost 1708

17 серпня відбулася пояснювальна зустріч з учасниками тендеру по контракту: «Модернізація котельні по вул. Довга, 68а з установкою нового газового котла загальною потужністю 9 МВт». Приймали представників фірм-учасників головний інженер ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» Василь Скиданчук та заступник директора зі стратегічного розвитку підприємства Ігор Лесів.

F2 Tend Gost 1708

Тендерну документацію придбало 6 представників фірм, проте до нашого підприємства зголосилися такі представники: фірма UAB «ENERSTENA» з Литви, місто Каунас, фірма «Wesemann SIA» з Латвії, місто Рига, фірма «Enertex»з Франції, місто Марсель. Під час зустрічі було обговорено весь комплекс питань щодо реалізації майбутнього проекту з модернізації котельні на вулиці Довга, 68а. Після цього представники фірм відвідали сам об’єкт модернізації, де наочно побачили весь комплекс робіт, який необхідно буде виконати в майбутньому. Ігор Лесів відповів на численні запитання наших гостей.

Нагадаємо, що тендер з цього проекту відбудеться 12.09.2017р. об 11:00 в адміністративному корпусі ДМП «ІФТКЕ».

 

Передові технології і досвід

F1 Seminar 1508

Застосування передових сучасних технологій у переоснащенні, модернізації теплового господарства і теплових мереж є провідним напрямком діяльності нашого підприємства. Відділ стратегічного розвитку та впровадження кредитно-інвестиційних проектів відіграє тут головну роль.

15 серпня на наше підприємство завітали представники київської компанії ТОВ «Торговий дім «Євротрубпласт», які входять до англійського холдінгу «Radius systems». Представництва «Євротрубпласт» розташовані в Києві, Дніпрі, Запоріжжі, Вінниці, Харкові, Полтаві, Львові, Одесі, Рівному, Сумах.

У навчальному кабінеті з охорони праці зібралися працівники відділу стратегічного розвитку, виробничо-технічного відділу, керівники і спеціалісти теплових районів міста. Світлана Полторак, керівник проекту з продажу теплоізоляційних труб компанії «Євротрубпласт», Андрій Глазов, провідний спеціаліст з продажу та Богдан Борушевський, спеціаліст з продажу, презентували гнучкі полімерні теплоізольовані труби "Ізопрофлекс", які виготовляє ця фірма.

F2 Seminar 1508

Гнучкі теплоізольовані труби "Ізопрофлекс" призначені для підземної прокладки мереж гарячого водо- та теплопостачання є багатошаровою конструкцією. Вони мають термін експлуатації 49 років. Труби "Ізопрофлекс" постачаються на монтажний майданчик довгомірними відрізками в бухтах, що зводить до мінімуму кількість стикових з’єднань та дозволяє збільшити швидкість монтажу труб у декілька разів, порівняно із сталевими трубами. Труби не піддаються внутрішній та зовнішній корозії, гладка внутрішня поверхня труби перешкоджає утворенню відкладань, тому пропускна здатність зберігається протягом цілого терміну використання. Також нема потреби для проведення весняно-літніх випробувань траси.

Про усі ці та інші переваги розповіли представники «Євротрубпласту» спеціалістам нашого підприємства. Зустріч відбулася цікава і дуже корисна для подальшої модернізації та застосування передових технологій на нашому підприємстві.

 

Підготовка до зими

F1 Remonty 1808

Підготовка до опалювального сезону 2017-2018 рр. триває.

Так у тепловому районі «Дорошенка» іде підготовка по заміні труб діаметром 630 мм. Відрізки нових труб зварюються окремими секціями для подальшого монтажу. Після виконання земляних робіт та демонтажу зношеної ділянки теплової мережі нові труби будуть змонтовані і служитимуть не один десяток років. Також у цьому тепловому районі здійснюються роботи по заміні труб, що не витримали гідравлічних випробувань на ділянці від ЗОШ № 9 до дитячого навчального закладу «Дударик» та біля житлового будинку на вулиці Довженка, 5а. Завершено роботи на ділянці Чорновола, 134 та на вулиці Мазепи, 38.

F2 remonty 1808

У тепловому районі «Пасічна» особливу увагу привертають роботи, що здійснюються з модернізації котельні на Тролейбусній, 40а, що працюватиме на біопаливі. Тут окрім робіт з монтажу і наладки обладнання на ділянці підготовки деревинної сировини, здійснено встановлення на рейках великого контейнеру для вигрузки відпрацьованої золи з топки.

Окрім цього, здійснюються роботи по заміні зношених ділянок труб на вулиці Мазепи, 66 та Млинарська, 40. Завершено роботи по заміні зношених труб на вулиці, Целевича, 16 (діаметр 159мм), Тичини, 4 – біля міської дитячої поліклініки (діаметр 89мм) та від котельні, що на Угорській, 6а до теплової камери на Достоєвського.

 

Жодних перерв у роботі немає і бути не може, – Смушак спростував інформацію про зрив опалювального сезону в Івано-Франківську

Інтернет-сайт «versii.if.ua» 16.08.2017 – 13:05

FSV 1808

Директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою спростував інформацію про зрив опалювального сезону в Івано-Франківську. Про це посадовець повідомив у соцмережі.

“Неправда. Підготовка до опалювального сезону йде за планом і жодних перерв у роботі немає і бути не може”, – написав Михайло Смушак.

Раніше на сайті Теплокомуненерго з’явилось повідомлення про те, що “через важкий фінансовий стан підприємства, обумовлений дією Постанови Кабміну №217, коли 80-90% фінансових оплат споживачів автоматично розщеплюються і поступають на рахунки НАК «Нафтогазу України», роботи здійснюються не в тому темпі, а то й часом призупиняються через відсутність обігових коштів”.

Тож, деякі місцеві ЗМІ зробили висновок, що “Івано-Франківськтеплокомуненерго” перериває підготовку до нового опалювального сезону через важкий фінансовий стан.

“Постанова КМУ є, але міська влада не дозволить зірвати початок опалювального сезону. В тому числі шляхом внесків з міського бюджету в статутний капітал ДМП “Івано-Франківськтеплокомуненерго” забезпечується виконання всіх необхідних робіт”, – додав Смушак.

 
Подати показник
чи
Дізнатись
заборгованість
станом на 01.08.2017
Партнери:
МВК
Світло
Газ
Вода
МІУК
Преса
Мінрегіон
НКРЕКП
ТРК «Вежа»
Івано-Франківська міська рада
«Тепло»
Наш банер:Антивіруси

 

Этот сайт защищен «Site Guard»