офіс ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго котельня

У разі виникнення аварійної ситуації у системах центрального теплопостачання просимо телефонувати на номер 15-82

Новини нашого підприємства

Розчистили сніг

Snig41

Виконуючи Розпорядження міського голови Руслана Марцінківа працівників ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» залучено до розчистки тротуарів і доріг від снігу на прилеглій до нашого підприємства вулиці Богдана Хмельницького. Враховуючи, що дія циклону не вщухає, техніка та люди і надалі залучатимуться на прибиранні снігових заметів.

 

Почесна відзнака

Poczesna Gramota 1903

Діяльність нашого підприємства, спрямована на впровадження новітніх європейських технологій у виробництві теплової енергії, модернізації теплогенеруючого господарства та запуск нових сучасних об’єктів теплоенергетики, що використовують альтернативні види палива. Все це привертає постійну увагу в керівництві галуззю. Саме тому, напередодні професійного свята, Дня комунальника, на адресу нашого підприємства і зокрема директору ДМП «ІФТКЕ» Василю Рущаку надійшло привітання і почесна Грамота за підписами: заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуарда Кругляка, голови ЦК профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України Олексія Романюка та Президента міжгалузевої асоціації з розвитку систем теплопостачання «Укртеплокомуненерго» Арсена Блащука.

У почесній Грамоті відзначається високий професіоналізм, сумлінна праця та вагомий внесок у забезпеченні розвитку житлово-комунального господарства.

 

Урочисте відкриття котельні

Vidkryttja Kotelni 1603

16 березня відбулося урочисте відкриття реконструйованої котельні, що на вулиці Хриплинська, 11 (на території 63-го котельно-зварювального заводу). Для цієї події на територію теплогенеруючого об’єкта приїхав міський голова Руслан Марцінків та перший заступник міського голови Микола Вітенко.

Директор ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» Василь Рущак зустрів очільників міста, була перерізана символічна стрічка, після чого присутні оглянули котельню, ознайомилися із принципом роботи агрегатів.

Реконструйована котельня нині забезпечує централізованою тепловою енергією та гарячим водопостачанням 8 житлових будинків на вулицях Нова, Нафтова, Незалежності, а також ЗОШ №15, ДНЗ №15 «Гуцулочка»,та Управління Національної поліції, Тисменецький районний суд.

Слід нагадати, що раніше цих абонентів обслуговувала ТОВ «СТЕК». Виконуючи Рішення виконавчого комітету міської ради № 174, було здійснено їх перепідключення до сучасної реконструйованої котельні, що на вулиці Хриплинська, 11.

«Загалом, близько 20-25% споживачів СТЕКу успішно переключили до ДМП «ІФТКЕ», - наголосив Р. Марцінків. - На цьому не зупиняємось. У 2018 році заплановано будівництво котельні на вул. Незалежності, 95. Також у планах - район вулиці Шухевичів, зокрема гімназія №2 і початкова школа №26. А далі візьмемось і за вулицю Сахарова, Чорновола, Матейка».

Працюватиме котельня в автоматизованому режимі без присутності обслуговуючого персоналу. Всі робочі параметри передаються і відслідковуються з центрального диспетчерського пульту підприємства в автоматичному режимі.

 

Свято Дня комунальника в Муніципальному центрі дозвілля

Den Komunalnyka 1 1603

Урочисте загальноміське святкування Дня комунальника цього року відбулося 16 березня у приміщенні Муніципального центру дозвілля, що на вулиці Набережній. Сюди прийшли представники всіх комунальних служб міста. Вітаючи працівників комунальної сфери, міський голова Руслан Марцінків наголосив: “Завдяки вашій роботі у будинки франківців потрапляють вода, газ та світло. Двори нашого міста стають комфортнішими, а життя у місті кращим. Ви кожного дня робите свою роботу, працюєте для нашого міста та не часто чуєте слова подяки. Дякую вам за вашу працю”.

Подяку міського голови від нашого підприємства отримав майстер теплового району «Пасічна» Козанкевич Б.С. Грамоту виконавчого комітету було вручено начальнику Аварійно-диспетчерської служби Мельнику І.С.

Den Komunalnyka 2 1603Від Обласної Державної Адміністрації працівників комунальної сфери привітав керівник апарату ОДА Роман Маланій. Від нашого підприємства грамотою Івано-Франківської ОДА нагороджені майстер теплового району «Пасічна» Яців Л.М. та електрогазозварник цеху ремонту Черепаха І.В.

Ігор Гунін, заступник начальника управління – начальник відділу реформування та економічного аналізу Управління житлово-комунального господарства Департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської Обласної Державної Адміністрації привітав працівників з Днем комунальника, побажав плідної праці на благо мешканців обласного центру і вручив відзнаки найкращим.

Den Komunalnyka 3 1603

Грамотою Департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Облдержадміністрації нагороджено:

- слюсаря-ремонтника теплового району «Пасічна» Панчука Р.В.;

- майстра теплового району «Дорошенка» Колодія В.Я,;

- слюсаря КВПіА ЕС Бринзея В.В.;

- слюсаря-ремонтника Аварійно-диспетчерської служби Чайковського С.Р.;

- водія Автотранспортного цеху Бурковського В.Д.

Михайло Смушак, директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради привітав працівників комунальної сфери і вручив Грамоту Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою міськвиконкому водію Автотранспортного цеху Лютікову О.В.

Грамотами профспілкової організації міста були нагороджені:

- слюсар-ремонтник теплового району «Пасічна» Карп’як В.М.;

- слюсар-ремонтник цеху ремонту Скрипник Є.І.;

- слюсар-ремонтник теплового району «Позитрон» Назарчук І.І.

Наказом по підприємству № 61 від 14.03.2018 р. занесено на Дошку пошани ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» наступні працівники:

майстер АДС Гамуляк В.В.;

слюсар-ремонтник теплового району «Дорошенка» Смолій І.Я.;

майстер газової служби Лутчин І.Б.;

слюсар-ремонтник теплового району «Дорошенка» Янушевський І.І.;

обмотувальник елементів електричних машин Бучко Б.С,;

слюсар-сантехнік теплового району «Пасічна» Ярема В.І.;

майстер теплового району «Позитрон» Трощук І.І.;

комірник теплового району «Пасічна» Петреній Т.П.;

слюсар КВПіА Дем’яник І.В.;

водій АТЦ Вінтоняк І.Г.;

вантажник ВМТП Бартошів Я.В.;

столяр цеху ремонту Литвин М.П.;

завідувач канцелярії Гречаник С.С.;

інспектор ВК Місюк Н.Р.;

слюсар теплового району «Позитрон» Веретко І.Б.

Святкування Дня комунальника пройшло під виступи творчих колективів підприємств галузі.Хор української пісні «Чорнобривці» ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» під керівництвом Ірини Павлик виконав для учасників свята музичні твори «Я сьогодні від вас від’їжджаю» (пісня УПА) музична обробка Я. Павлика та «Родимий краю» - (старогалицька народна пісня) музика В. Матюка, обробка А. Кос-Анатольського з якими нещодавно колектив виступав на фестивалі стрілецької пісні в м. Хуст Закарпатської області, де став лауреатом конкурсу і отримав Диплом І ступеня.

 

Новітня технологія заміни тепломагістралі в дії

Zamina trub 1503

15 березня на вулиці Набережна, 10 було здійснено заміну зношених труб вводу теплової мережі до багатоквартирного житлового будинку на нові гнучкі труби «Ізопрофлекс», діаметром 63 мм із зшитого поліетилену, в поліуретановій теплоізоляції. Ці труби розраховані на безканальну прокладку. Термін експлуатації труб становить 49 років. Вони не піддаються корозії, тому в першу чергу було вирішено здійснити заміну зношеної ділянки вводу до житлового будинку на Набережній, 10, де через постійне підтоплення грунтових вод та каналізаційних стоків труби тепломережі були у вкрай поганому стані.

Ще однією особливістю поліетиленових труб «Ізопрофлекс» є те, що постачаються вони в бухтах, що дає можливість мінімізувати кількість з’єднань та зменшити розміри траншеї, завдяки чому істотно скорочуються термін і вартість монтажних робіт. Бригада забезпечує прокладку до 400 м трубопроводів за робочу зміну без використання зварювального обладнання та спецтехніки.

Це перший крок до запровадження передової новітньої технології на Прикарпатті при заміні зношених труб тепломереж.

 

Вітаю з Днем комунальника!

Prof Swjato 1603

18 березня в Україні відзначається професійне свято - День комунальника. Шановні колеги, прийміть найщиріші вітання з нагоди цього поважного свята.

Ваша злагоджена, наполеглива робота – одна з найважливіших, соціально-значущих складових у повсякденному житті. Хай здобутки попередніх років стануть основою нових звершень у Вашій професійній діяльності. Хай Ваші серця зігріває тепло людської подяки, шани і поваги за Ваші добрі справи.

Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, невичерпних духовних сил, благополуччя та рясних матеріальних статків, стабільності і радості у сьогоденні, а також душевного тепла та миру.

Директор ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго»

Василь РУЩАК

 
Подати показник
чи
Дізнатись
заборгованість
станом на 01.03.2018
Партнери:
МВК
Світло
Газ
Вода
МІУК
Преса
Мінрегіон
НКРЕКП
ТРК «Вежа»
Івано-Франківська міська рада
«Тепло»
Наш банер:Антивіруси

 

Этот сайт защищен «Site Guard»