офіс ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго котельня
Початок

 м.Івано-Франківськ, вул.Б.Хмельницького, 59а.

Довідка щодо заборгованості +38 (0342) 50-62-00

Ел.адреса office@tke.if.ua

 

У разі виникнення аварійної ситуації у системах центрального теплопостачання просимо телефонувати на номер 15-82, 56-47-82

За місяць до опалювального сезону

 

Опалювальний сезон в місті Івано-Франківську, як правило розпочинається, за винятком різкого зниження температури, 15 жовтня. Рівно за місяць, 15 вересня, на засіданні 14 сесії Івано-Франківської міської ради, у якій взали участь директор ІФТКЕ Руслан Гайда та заступник директора Якубишин Юрій, мовилося про цьогорічні перспективи планової подачі тепла та гарячої води в оселі мешканців обласного центру.

Міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус повідомив, що котельні ДМП “Івано-Франківськтеплокомуненерго” загалом готові до настання холодів. Проте, основною проблемою підприємства залишається борг за спожитий газ у сумі понад 130 млн. грн., який “тепловики” самотужки не спроможні оплатити.

Прийнята постанова Кабінету Міністрів №503, згідно якої тепловим підприємствам України мали б списатися усі борги у різниці тарифів, які були накопичені на 1 січня 2011 року. Водночас, як наголосив, Віктор Анушкевичус, Закон України та ця постанова щодо Івано-Франківська не виконуються. Загальна заборгованість усіх споживачів перед «Івано-Франківськтеплокомуненерго» складає понад 46 млн. грн., і з них понад 26 млн. – це борг населення. Якби пропозиції міста були враховані і проведені відповідні взаємозаліки, то борг перед НАК «Нафтогаз» складав би 13,8 млн. грн. Саме підприємство могло б проплатити ще близько 6 млн. грн. А залишкову суму боргу слід шукати у міському, обласному чи державному бюджетах. Адже «газовики» вимагають 100% погашення боргу до 1 жовтня.

Та вчасний початок опалювального сезону — це проблема, яка стосується й інших міст, оскільки підприємства теплоенергетики також мають багатомільярдну заборгованість перед НАК «Нафтогаз України».

Що ж стосується конкретно підприємства нашого міста, то кроки модернізації зроблені до нового опалювального сезону допомогли зменшити втрати в мережах. Нові способи роботи з боржниками зменшили дебіторську заборгованість, що на сьогодні є найменшою за останні три роки. Вказані заходи покращили ситуацію з збитковості підприємства, але вагомою проблемою залишається 25% від’єднань від ЦО.

Загалом за рішенням сесії Міський голова Івано-Франківська взяв на себе відповідальність за початок опалювального сезону та був прийнятий проект звернення з яким високопосадовці поїдуть до Києва, щоб у Франківську тепло подали вчасно.

 
Подати показник
чи
Дізнатись
заборгованість
станом на 01.05.2020
 
Ми у фейсбуці
Партнери:
МВК
Світло
Світло
Вода
МІУК
Преса
Мінрегіон
НКРЕКП
ТРК «Вежа»
Івано-Франківська міська рада
«Тепло»
Наш банер:Антивіруси

 

Этот сайт защищен «Site Guard»