офіс ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго котельня
Початок

 м.Івано-Франківськ, вул.Б.Хмельницького, 59а.

Довідка щодо заборгованості +38 (0342) 50-62-00

Ел.адреса office@tke.if.ua

 

У разі виникнення аварійної ситуації у системах центрального теплопостачання просимо телефонувати на номер 15-82, 56-47-82

Новини нашого підприємства

Роботи в котельні на Юності, 11

DSC 2588 1807

У котельні, що на вулиці Юності, 11, яка була введена в експлуатацію ще у 1976 році здійснюється заміна застарілих газових котлів ТВГ на більш прогресивні, продуктивні котли. Спочатку, після демонтажу застарілого котла було встановлено котел КСВ-2. Нині тут змонтовано другий котел цієї серії із італійським пальником «RIELLO», який зарекомендував себе, як надійний високоекономічний агрегат з високим коефіцієнтом корисної дії, який дає можливість найбільш ефективного спалювання природного газу в автоматичному режимі.

Нині електро-газозварники і технічний персонал котельні виконують роботи по під’єднанню котла до тело- та водомережі. Відбувається напружена, відповідальна робота. До початку нового опалювального сезону модернізована котельня має запрацювати у штатному режимі.

 

Модернізація тепломереж

DSC 2611 1807

Теплові мережі з тривалим терміном експлуатації вимагають реконструкції, заміни а то й модернізації та перепланування, аби більш ефективно подавати теплову енергію споживачам в наслідок реальних змін, що відбулися в містобудуванні.

Саме такі роботи з реконструкції і перепланування здійснюються нині в районі вулиці Короля Данила, 11а, де встановлюються нові попередньо-ізольовані труби діаметром 159 мм. Щорічні пориви тепломережі змусили врешті-решт прийняти рішенн демонтувати старі, зношені труби. Нині тут привезено секції нових труб.

DSC 2613 1807

Роботи з монтажу розпочнуться днями. Нова мережа буде надійно подавати теплову енергію з мінімальними втратами споживачам впродовж багатьох наступних років.

Заміна теплової мережі здійснюється також біля житлового будинку, що на вулиці Млинарській, 40. Спеціалісти нашого підприємства оперативно виявили місце пошкодження, провели земляні роботи. Зношена ділянка труби буде замінена на нову

Підготовка до нового опалювального сезону триває.

 

До нас завітали гості

DSC 2630 170719

У середу, 17 липня, на ДМП «ІФТКЕ» завітали поважні гості.

Руслан Гайда, заступник міського голови з економічних питань, запросив на зустріч із представниками трудового колективу кандидата у народні депутати до Верховної Ради України Оксану Савчук та відомого політика, народного депутата України VII скликання, заступника голови Верховної Ради (VII скликання), кандидата у народні депутати до Верховної Ради України від об’єднаних сил націоналістів України Руслана Кошулинського.

DSC 2632 170719

Під час обідньої перерви представники трудового колективу підприємства вислухали одного з лідерів патріотичних сил та лідера від команди міської влади, обмінялися думками з приводу того, якою має бути наступна Верховна Рада України, які цінності мають відстоювати народні обранці в стінах українського Парламенту. Руслан Кошулинський закликав всіх присутніх активно взяти участь у виборах, котрі відбудуться 21 пипня.

 

Хриплинська: роботи наближаються до завершення

DSC 2583 160719

Роботи з прокладання кабельної лінії електричного живлення напругою 0,4кВ до котельні, що на вулиці Хриплинська, 11(на території 63-го котельно-зварювального заводу), наближаються до свого завершення.

Як ми вже повідомляли, ця котельня, що забезпечує тепловою енергією мешканців вулиць Нова, Нафтова та Незалежності, а також ЗОШ №15, ДНЗ №15 «Гуцулочка», та Управління Національної поліції, отримувала електричну енергію від заводської підстанції.

DSC 2591 160719

Проте для надійної роботи такого соціально- важливого об’єкта теплогенерації необхідно мати резервне джерело електричного живлення. Саме тому фахівці ДМП «ІФТКЕ» взялися забезпечити ним не так давно створену котельню.

Нині вже прокладено електричний кабель від приміщення котельні повітряним способом поряд із термоізольованими трубами подачі теплоносія до місця, де магістральний теплопровід занурюється під землю. Паралельно із теплотрасою далі під землею прокладається і кабель електричного живлення. Там, де прокладено кабель, зверху насипається шар білого піску і вкладається ряд цегли, аби попередити тих, хто згодом буде здійснювати земляні роботи про наявність електричного кабелю високої напруги.

До завершення робіт залишається прокопати десь 200 м траншеї і розмістити в ній електричний кабель. На даний час роботи тривають.

 

В Івано-Франківську влаштували оригінальний музично-просторовий перфоманс “Гімн Теплокомуненерго”

Телеканал «3 Студія» «youtube.com/user/ifstudio3» 16.07.2019

 

Профспілковий хор "Івано-Франківськтеплокомуненерго" вперше в історії публічно виконав свій гімн

Обласна телерадіокампанія «РАІ» «youtube.com/user/RAITVNET» 12.07.2019

Незвичний мініконцерт в унікальному місці. У Івано-Франківську профспілковий хор "Чорнобривці" "Івано-Франківськтеплокомуненерго" вперше в історії публічно виконав свій гімн.

Концерт відбувся у приміщенні теплової котельні з чотирма котлами. Музичний перформанс бачила і Юлія Торконяк.

 
Подати показник
чи
Дізнатись
заборгованість
станом на 01.07.2019
 
Ми у фейсбуці
Партнери:
МВК
Світло
Світло
Вода
МІУК
Преса
Мінрегіон
НКРЕКП
ТРК «Вежа»
Івано-Франківська міська рада
«Тепло»
Наш банер:Антивіруси

 

Этот сайт защищен «Site Guard»