офіс ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго котельня
Початок

 м.Івано-Франківськ, вул.Б.Хмельницького, 59а.

Довідка щодо заборгованості +38 (0342) 50-62-00

Ел.адреса office@tke.if.ua

 

У разі виникнення аварійної ситуації у системах центрального теплопостачання просимо телефонувати на номер 15-82, 56-47-82

Новини нашого підприємства

Підсумки за місяць

Минув місяць з початку опалювального сезону 2019/2020. Через зношеність внутрішньобудинкових систем не всюди підключення тепла відбувалося легко. Про це говорить начальник Аварійно-диспетчерської служби ДМП «ІФТКЕ» Ігор Мельник.

-Пориви зношених внутрішньобудинкових систем змушували аварійні бригади нашого підприємства раз за разом повертатися до тих самих будинків та й розповітрювання систем забирало багато сил і часу. Так, за останній місяць до Аварійно-диспетчерської служби поступило понад 4200 заяв та викликів. З них понад 560 – від служби 15-80. Від КП «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія» надійшло понад 1600 заявок і викликів. Роботи виконано надзвичайно багато.

Станом на сьогодні в роботі залишаються ще 34 внутрішньобудинкових розвідних трубопроводів (стояки). Затримка подачі тепла обумовлена також переважно через проблеми із доступом до місця аварії. Спеціалісти АДС працюють у цілодобовому режимі.

 

Знак оклику. Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго

ОДТРК «Карпати» «youtube.com/channel» 11.11.2019

"Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго". Огляд кіно, після перегляду якого починають краще гріти батареї.

 

Теплопостачальні компанії Івано-Франківська подали тепло у всі будинки

ОДТРК «Карпати» «youtube.com/channel» 08.11.2019

ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» і Станіславська тепло-енергетична компанія подали тепло у всі будинки, які обслуговують. Про це нам телефоном повідомили директори підприємств – Євген Герасименко та Сергій Мельник. За словами виконуючого обов’язки головного інженера «Івано-Франківськтеплокомуненерго» Михайла Кобилянського, у двох будинках холодні батареї через те, що комунальники не мають доступу до труб, ще у 2 будинках мережі ремонтують. Згідно з розпорядженням міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа розпочався опалювальний сезон місяць тому – 8 жовтня.

 

До уваги споживачів, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг!

6609 1111

Звертаємо увагу на зміну порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Починаючи із жовтня 2019 року відповідно до Закону України № 2189-VIIIвід 09.11.2017 р. «Про житлово-комунальні послуги» пільга надається у грошовій формі.

Розраховані органами соціального захисту населення суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).

Пільговикам, які подали заяву до органів соціального захисту населення на отримання пільг готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта).

У зв’язку з цим платіж за послугу нараховується у повному обсязі, без врахування знижки, яка надається пільговику.

У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк» (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі).

Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується в Україні вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки ненарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року. У такому разі рекомендуємо звернутися до органу соціального захисту населення за місцем проживання. Сума пільги у такому випадку за жовтень буде донарахована в наступному місяці.

 

Оперативна інформація

08 листопада 2019 р., станом на 15:30 год. не подається тепло через неможливість доступу за такими адресами: вул. Незалежності, 99 та вул. Донцова, 13.

За адресою вул. Чорновола, 21а вирішується питання фінансування робіт.

Адміністрація

 

Для івано-франківців збільшать тарифи

Обласна телерадіокампанія «РАІ» «youtube.com/user/RAITVNET» 08.11.2019

Івано-франківці можуть сплачувати більше за послуги теплопостачання. Про це повідомили у державному підприємстві "Івано-Франківськтеплокомуненерго". Востаннє тарифи за теплопостачання переглядалися ще у 2012 році і коригувалися у 2014.

Наразі триває процес розрахунків і підготовки документів і, кажуть на підприємстві, до Нового року тарифи вже можуть підвищити.

 
Подати показник
чи
Дізнатись
заборгованість
станом на 01.10.2019
 
Ми у фейсбуці
Партнери:
МВК
Світло
Світло
Вода
МІУК
Преса
Мінрегіон
НКРЕКП
ТРК «Вежа»
Івано-Франківська міська рада
«Тепло»
Наш банер:Антивіруси

 

Этот сайт защищен «Site Guard»