офіс ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго котельня

 м.Івано-Франківськ, вул.Б.Хмельницького, 59а.

Довідка щодо заборгованості +38 (0342) 50-62-00

Ел.адреса office@tke.if.ua

 

У разі виникнення аварійної ситуації у системах центрального теплопостачання просимо телефонувати на номер 15-82, 56-47-82

Новини нашого підприємства

Привітання міського голови

Ruslan Marcinkiv 220119

Міський голова Руслан Марцінків не обійшов увагою успіх документального фільму «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» на міжнародному кінофестивалі, що проходив днями в Італії. Успіх – нечуваний: з чотирьох нагород творці фільму отримали три.

На своїй сторінці у мережі «Фейсбук» Руслан Марцінків зазначив: «Документальна стрічка тільки починає свій шлях у світі кіно й одразу стільки нагород. Пишаємося нашими талановитими земляками та дякуємо режисерці Надії Парфан за те, що розповіла історію цього хору світові. А Держкіно України – за підтримку цієї ідеї».

 

Перемога фільму «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» на кінофестивалі в Італії!

Peremozci 2201

Як повідомило на офіційному сайті «Державне агентство України з питань кіно» «dergkino.gov.ua», фільм режисера Надії Парфан та продюсера Іллі Гладштейна «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» отримав 3 нагороди в індустріальній секції Міжнародного кінофестивалю в Трієсті.

Крім того на сайті Держкіно говориться:

«Створена за підтримки Держкіно документальна картина «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» режисерки Надії Парфан отримала такі нагороди секції «Last Stop Trieste»: Film Center Serbia LST Award – 2500 євро, HBO EUROPE Award – 1000 євро та FLOW Post Production Award – грошовий приз на сервіси, необхідні для постпродукції фільму.

Nagorody 2201

Творців фільму привітав присутній на копродукційному форумі When East Meets West Голова Держкіно Пилип Іллєнко: «Український фільм виборов три з чотирьох нагород цієї секції, і це неймовірний успіх для картини, яка тільки розпочинає своє фестивальне життя».

Нагадуємо, що індустріальна секція «Last Stop Trieste» Міжнародного кінофестивалю в Трієсті відбулася цьогоріч вп’яте, до участі в ній було відібрано п’ять фільмів з усього світу, які ще не мали міжнародної прем’єри.

Продюсер фільму Ілля Гладштейн розповів: «Ми знали, що наші комунальники не підведуть, та не очікували такого визнання нашого проекту і досі перебуваємо під враженням від цього джекпоту».

Проект фільму став одним із переможців 10-го конкурсного відбору Держкіно. Сума державної фінансової підтримки становить 1 млн 69 тис. грн., при загальній вартості виробництв 1 млн 169 тис. грн.

Крім того, створенню фільму сприяли телеканал «Настоящее Время» та Львівська кінокомісія».

Тож вітаємо Надію Парфан та Іллю Гладштейна з вагомою, заслуженою перемогою!!! Бажаємо подальших успіхів!

 

Збережемо тепло – закриймо двері!

Vidkryti dveri 2101 2019

Питання економного, ощадливого використання енергоносіїв і теплової енергії, зокрема, в наш час, набули вирішального значення. Особливо, враховуючи постійне зростання тарифів на централізований обігрів житла та природний газ. Експерти стверджують, що в Україні до 30% спожитої енергії витрачається на марно. Як це не прикро, але ми ще не навчилися ефективно використовувати енергоресурси і, особливо, у побуті. Проте спеціалісти оцінюють ресурс енергозбереження в Україні на рівні 40% і основною частиною економії має стати насамперед використання українцями простих, доступних правил.

За статистикою найбільші втрати теплової енергії відбуваються через конструктивні елементи будівлі. Так, через стіни «тікає» до 33 % тепла, через вікна і двері – до 23%, через вентиляцію- до 20%, через дах – до 12%, через підвали – до 7%. Тому останнім часом набуло такого поширення утеплення стін та горищ, а також заміна старих дерев’яних вікон на металопластикові з енергоощадним багатокамерним склопакетом. Тим більше, що нині існує ряд державних програм, так би мовити, «теплі кредити» по утепленню стін та заміні вікон. Адже, навіть при використанні старої системи централізованого опалення утеплення фасадів, підвалів і горищ дає ефект з енергозбереження до 55-60%, від встановлення енергозберігаючих вікон – 40-50%. Тобто, при тій самій оплаті за послуги централізованого теплопостачання в оселях буде набагато тепліше.

Тож варто використати такі загальновідомі поради:

  1. Декоративні панелі на батареях забирають до 20% тепла кімнати. Крім того, тепловіддача батарей, розташованих у нішах, на 10% менша, ніж у тих, які виступають в кімнату. Отже, краще обійтися без декору. Не «ховайте» батарею в нішу.
  2. Майже 20% тепла йде на обігрів вікна з довгими шторами. Обирайте штори, які не закривають батарею.
  3. Через утворення повітряних пробок батареї можуть нагріватися недостатньо. Тому слід відкрутити кран Маєвського на батареї і дочекатися доки вийде повітря і потече вода. Якщо в опалювальний період батарея нагрівається не повністю, це свідчить, що вона забита брудом, що утворився і накопичився впродовж ряду років експлуатації. Тому під час міжопалювального сезону варто промити внутрішню поверхню таких батарей опалення.
  4. Батарея з гладкою поверхнею підвищує тепловіддачу приблизно на 10%. Багаторазове фарбування ребер батарей опалення зменшує їхню тепловіддачу. Тому батарею варто очистити від старої фарби і пофарбувати.
  5. Вкритий фольгою теплозахисний екран, розміщений між стіною та батареєю, здатен підвищити тепловіддачу радіатора на 20%.

І наостанок: треба пам’ятати, що збереження тепла у багатоквартирному житловому будинку становить єдиний тепловий баланс житлових квартир, підвалів, горищ, загальних сходових прольотів. Тож тепло може витрачатися через розбиті шибки у під’їздах будинку, через неізольовані труби та незакриті вентиляційні канали у підвалі, а також через навстіж відчинені вхідні двері до під’їзду. Особливо це стосується морозних днів. У більшості під’їздів на даний час встановлені сучасні металеві двері з домофоном чи кодовим замком. Але часто-густо можна спостерігати їх не тільки не закритими, але для надійності ще й із підставленим каменем, щоб не закривалися. Від такого поводження відбувається охолодження цілих сходів під’їзду багатоквартирного будинку і, відповідно, збільшуються витрати тепла у самих квартирах. Про що наочно свідчить наведена фотографія.

 

Фільм «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» відібрано до участі в «Last Stop Trieste»

Log DKino 1701

На офіційному сайті Державного агентства України з питань кіно «dergkino.gov.ua/ua/news/show» 17.01.2019 з’явилася наступна інформація:

«До участі в індустріальній секції «Last Stop Trieste» Міжнародного кінофестивалю в Трієсті відбирають фільми, які ще не мали міжнародної прем’єри. Оцінюватимуть учасників відбірники міжнародних кінофестивалів, сейлз-агенти та мовники. До програми увійшли 5 стрічок з усього світу: https://bit.ly/2CqcaM0.

Серед них і створена за підтримки Держкіно документальна картина «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго». Режисеркою фільму є Надія Парфан, продюсером — Ілля Гладштейн.

Misto1901

Щоосені Україна переживає маленький армагедон з назвою «опалювальний сезон». Головний удар падає на комунальників, які під шквалом скарг змушені рятувати застарілі комунікаційні споруди. Вони закручують гайки, латають діри в трубах та... співають!

Нагадуємо, що Україна стала однією з «країн у фокусі» цьогорічного копродукційного форуму When East Meets West, який пройде з 20 по 22 січня.»

Тож бажаємо Надії Парфан та Іллі Гладштейну успіху і тільки успіху у наступному Міжнародному кінофестивалі. Колектив ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» вболіватиме за Вас і всі з нетерпінням чекатимемо на Вас із ПЕРЕМОГОЮ!

 

Борги за газ

Івано-Франківське обласне телебачення «Галичина» «youtube.com/user/tvGalychyna» 15.01.2019

Про хід опалювального сезону та стан розрахунків за використаний природний газ франківським управлінцям розповіли очільники СТЕКу та Теплокомуненерго. За півтора місяці в обласному центрі вісім разів проривало теплотраси. Всі аварійні ситуації оперативно ліквідовували, запевнили комунальники. Утім, кажуть, найбільшою проблемою є багатомільйонні борги за блакитне паливо. Оксана Гуменяк — продовжить тему.

 

Щедрий вечір, добрий вечір, Україно моя!

DSC 15112 19

Вже стало доброю традицією, що в день Другого Празника – Святого Василя, творчий колектив хору народної пісні «Чорнобривці» вітає працівників нашого підприємства з народженням Сина Божого і бажає всім щастя, радості і всіляких гараздів та виконує старовинні колядки та щедрівки.

Саме з таких віншувань розпочався день 14 січня на нашому підприємстві. Керівники «Чорнобривців» Ірина та Ярема Павлики та концертмейстер Андрій Дейчаківський

DSC 1518 19

разом із творчим колективом хору підготували в’язанку колядок та щедрівок, якими привітали всіх працівників адміністративного корпусу, виробничих підрозділів підприємства, а також навідалися до головних котелень теплових районів обласного центру «Пасічна», «Позитрон», «Дорошенка», щоб побажати всім працівникам у новому 2019 році щедрих дарів, міцного здоров’я та зустріти за рік наступне свято в радості, веселості, достатку, славлячи народження Ісуса Христа.

DSC 1530 19

Завітали «Чорнобривці» з Доброю Новиною й до обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства місцевої промисловості побутового обслуговування населення. Тут на наших майстрів співу чекав теплий прийом і добрі, вдячні слова працівників.

Святкова феєрія триває. Попереду Святе Водохреща, коли кожний може набратися сил і наснаги від цілющої Йорданської води. Тож бажаємо у Новому Році всіляких гараздів і мирного неба над нашою Україною. Христос ся Рождає! Славімо Його!

 
Подати показник
чи
Дізнатись
заборгованість
станом на 01.01.2019
 
Ми у фейсбуці
Партнери:
МВК
Світло
Газ
Вода
МІУК
Преса
Мінрегіон
НКРЕКП
ТРК «Вежа»
Івано-Франківська міська рада
«Тепло»
Наш банер:Антивіруси

 

Этот сайт защищен «Site Guard»