офіс ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго котельня
Початок

 м.Івано-Франківськ, вул.Б.Хмельницького, 59а.

Довідка щодо заборгованості +38 (0342) 50-62-00

Ел.адреса office@tke.if.ua

 

У разі виникнення аварійної ситуації у системах центрального теплопостачання просимо телефонувати на номер 15-82, 56-47-82

Новини нашого підприємства

Нарада з представниками компанії «ENERTEX»

DSC 2159 2304

22 квітня в кабінеті головного інженера відбулася зустріч і робоча нарада між представниками групи впровадження проектів ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» та представниками компанії «ENERTEX» (м. Марсель, Французька республіка), яка, ставши переможцем міжнародного тендеру по реалізації Проекту ЄБРР № 39004 «Реконструкція та модернізація системи центрального теплопостачання міста Івано-Франківська», розпочала роботи з реконструкції котельні, що розташована на вул. Довга, 68 а. Тут до початку нового опалювального сезону 2019/2020 рр. має бути встановлено і запущено в роботу новий газовий котел потужністю 9МВт із допоміжним обладнанням.

У нараді взяли участь представники компанії «ENERTEX»:

- головний інженер проекту Белюженко М.Б.;

- керівник проекту Кучугура В.А.;

- інженер-кошторисник Захарченко А.Д.

Від замовника робіт були присутні:

- в. о. головного інженера ДМП «ІФТКЕ» Кобилянський М.В.;

- в. о. заступника директора зі стратегічного розвитку «ІФТКЕ» Лесів І.Я.;

- в. о. начальника Відділу стратегічного розвитку та впровадження кредитно-інвестиційних проектів Марунчак І.Ю.;

- інженер відділу Стратегічного розвитку та впровадження кредитно-інвестиційних проектів Рущак О.Я.;

- керівник бюджетно-кошторисної групи Капущак Л.І.;

- керівник групи впровадження проектів Іванів О.С.

У нараді також взяли участь консультанти фірми «SEUREKA» Алла Корольова та Тетяна Созоник.

Під час наради були обговорено ряд технічних питань, а також питань,щодо плану-графіку виконання робіт на об’єкті, висловлено ряд зауважень, уточнень та пропозицій щодо реалізації проекту та випробування котла на заводі виготовлювачі і ряд інших важливих питань.

 

ДО УВАГИ АБОНЕНТІВ ДМП «ІФТКЕ» !

ПРО ПЕРЕНЕСЕННЯ РОБОЧИХ ДНІВ

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України № 7-р від 10.01.2019 р. «Про перенесення робочих днів у 2019 році» та з метою раціонального використання робочого часу та сприятливих умов для святкування 1травня – Дня праці робочий день з вівторка 30 квітня переноситься на суботу 11 травня 2019 року.

Адміністрація

 

Спеціалісти «ENERTEX» розпочали роботи над фундаментом

DSC 21630 2204

Спеціалісти компанії «ENERTEX» (м. Марсель, Французька Республіка), що стали переможцями міжнародного тендеру, розпочали монтаж фундаменту майбутнього газового котлоагрегату в котельні, що на вулиці Довгій, 68а.

На місці колишнього котла ТВГ-8М нині активно ведуться зварні роботи каркасу майбутнього фундаменту, на який буде встановлено новітній газовий котел потужністю 9 МВт.

Модернізація цієї котельні відбувається у відповідності із Проектом співпраці з ЄБРР № 39004 «Реконструкція та модернізація системи центрального теплопостачання міста Івано-Франківська».

Нагадаємо, що модернізована котельня має запрацювати на початку нового опалювального сезону 2019/2020 рр.

 

Не вирішені проблеми з використання альтернативного палива

DSC 2157 2204

Під час науково-практичної конференції, що проходила в м. Вінниця 15-17 квітня, з доповіддю виступив Ігор Ярославович Лесів - в.о. заступника директора із стратегічного розвитку ДМП «ІФТКЕ». Він зазначив, що на підприємстві реалізовується за кредитні та грантові кошти ЄБРР Проект №39004: «Реконструкція та модернізація системи центрального теплопостачання міста Івано-Франківська», який складається з восьми окремих Проектів. На сьогодні реалізовано два з них, а саме: на котельні, що на вулиці Медична, 17а, встановлено і працює котел на біопаливі потужністю 0,8 МВт та в котельні, що на вулиці Тролейбусна, 40а - котел потужністю 4 МВт, що працює на відходах деревини. Нині на підприємстві відбувається тендер по третій частині загального Проекту з модернізації котельні, що на вулиці Дорошенка, 28 а, де передбачено заміну газового котла на біопаливний потужністю 3 МВт.

Ігор Ярославович наголосив, що після реалізації цих двох проектів виникли проблеми з постачальниками біосировини. Утворилася нечесна конкуренція між ними через те, що існує на сьогодні невелика різниця в ціні біомаси твердих порід деревини, що мають велику енергетичну калорійність, і біомаси низькокалорійних порід та енергетичної верби. Це призвело до прийняття рішення щодо закупівлі автомобільних ваг, калориметра та вологоміру.

Литовські партнери нашого підприємства з фірми «ENERSTENA» найбільш правильним рішенням вважають, що оплата за біомасу має бути згідно кількості виробленої теплової енергії з поставленого біопалива. Але в нашій реальності це не є можливим, бо єдиний постачальник не спроможний забезпечити необхідну кількість деревинної сировини.

Основною проблемою, на думку Ігоря Ярославовича, є неврегульоване питання на державному рівні щодо продажу виробленої теплової енергії котлоагрегатами, що працюють на біопаливі. Вони мали б оснащуватися окремими лічильниками теплової енергії, що реалізовувалася би за тарифами на біопаливо і поступати на окремий банківський рахунок підприємства, а не попадати, як існує на сьогодні, на загальний рахунок і автоматично розщеплюватися згідно діючої Постанови Кабміну і не спрямовуватися на оплату за використаний природний газ теплогенеруючим підприємством. Це призводить до того, що у підприємства відсутні кошти на придбання біопалива. Донедавна велику частку оплати за біомасу ДМП «ІФТКЕ» проводило за рахунок субсидій, але на даний час це вже стало неактуальними через монетизацію субсидій.

Отже, на сьогодні залишаються не вирішеними наступні питання:

- Не до кінця сформований ринок біопалива;

- Відбулося різке зростання ціни на біопаливо при зростанні ціни на природний газ;

- Не створено алгоритму розрахунку за біопаливо з врахуванням вологості та калорійності біосировини;

- На державному рівні не створено стимулювання розвитку ринку біопалива за рахунок санітарних чисток лісових масивів.

Вирішення хоча би цих проблем дало би стимулювання та поштовх у поширенні та застосуванні альтернативних видів палива в Україні.

 

ДМП «ІФТКЕ» отримало відзнаку за ІІ місце по підсумках опалювального сезону за 2018 рік

Gramota 220419

З 15 по 17 квітня у м. Вінниця проходила науково-практична конференція, темою обговорення якої стало «Результати проходження опалювального сезону 2018/2019 рр. Проблеми і виклики».

Учасниками конференції стали керівники теплогенеруючих підприємств України, члени Міжгалузевої асоціації «Укртеплокомуненерго», представники Кабінету Міністрів України, народні депутати України, керівники і провідні спеціалісти, що розробляють концепцію та напрямки розвитку теплогенеруючої галузі в Україні, тощо.

Серед почесних гостей конференції були Едуард Кругляк - заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Альона Бабак – заступник голови Комітету ВРУ з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, Сергій Мельник – заступник голови Комітету ВРУ з питань бюджету, Арсентій Блащук – президент Міжгалузевої асоціації «Укртеплокомуненерго», керівники провідних виробничих і наукових підприємств України, що розробляють і впроваджують сучасні світові та європейські технології в галузі теплоенергетики, представники зарубіжних фірм, що зацікавлені в розвитку теплоенергетичної галузі України на рівні світових та європейських реалій.

Від ДМП «ІФТКЕ» участь у конференції взяв в.о. заступника директора із стратегічного розвитку Ігор Лесів.

Konfer Vinnycja 2204

Першим питанням, яке учасники конференції розглянули під час засідання, було «Перспективи з виробництва теплової енергії з використанням альтернативних видів палива. ЗА чи ПРОТИ». Одним із доповідачів з цього питання став представник ДМП «ІФТКЕ» Ігор Ярославович Лесів. Більш детальне висвітлення виступу читайте в окремому матеріалі «Не вирішені проблеми з використання альтернативного палива».

Наступним питанням на конференції стало «Визначення шляхів виходу підприємств комунальної теплоенергетики з кризи та обговорення шляху дій щодо початку опалювального сезону 2019/2010 рр., зокрема з урахуванням впровадження нових ринків електричної енергії та газу». Тут виступило ряд керівників теплогенеруючих підприємств України. В результаті обговорення було прийнято Звернення до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана від Міжгалузевої асоціації з розвитку систем теплопостачання «Укртеплокомуненерго».

На завершення було підведено підсумки проведення конкурсу серед теплопостачальних організацій України за звання «Краще підприємство комунальної теплоенергетики України» за 2018 рік. Почесне друге місце вибороло ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго». Почесну Грамоту Ігорю Лесіву вручив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуард Кругляк.

На фото: Е. Кругляк вручає Грамоту І. Лесіву.

 

Встановлюємо новітнє європейське обладнання

DSC 21565

У тепловому районі «Пасічна» встановлено новий потужний мережевий насос німецького виробництва.

На днях в котельні, що на вулиці Набережна, 8а було розпочато монтаж нового високоефективного мережевого насосу Wilo NLG150/400-55/4-12 з частотним перетворювачем FC-202P55KT4E20H2XGX. Нині тут виконуються роботи по прив’язці агрегату до мереж живлення води та електричної енергії. Потужність насосу 55 кВт. З понеділка, 22 квітня, заплановано розпочати пуско-налагоджувальні роботи.

Сучасний мережевий насос Wilo, виробництва Німеччини, замінив застаріле насосне обладнання, яке було встановлено в цій котельні ще у 1967 р.

Це черговий крок по оновленню технологічного обладнання котелень,ДМП «ІФТКЕ», запровадження провідної високоефективної європейської техніки. А застосування частотних перетворювачів дає можливість плавного пуску агрегату, що подовжує термін його використання і дає можливість ощадного використання електричної енергії.

 
Подати показник
чи
Дізнатись
заборгованість
станом на 01.04.2019
 
Ми у фейсбуці
Партнери:
МВК
Світло
Газ
Вода
МІУК
Преса
Мінрегіон
НКРЕКП
ТРК «Вежа»
Івано-Франківська міська рада
«Тепло»
Наш банер:Антивіруси

 

Этот сайт защищен «Site Guard»