офіс ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго котельня
Початок
Головна ЗМІ про нас Преса

 м.Івано-Франківськ, вул.Б.Хмельницького, 59а.

Довідка щодо заборгованості +38 (0342) 50-62-00

099-50-62-000 (Vodafone)  098-50-62-000 (Київстар)

Вартість дзвінків згідно тарифів операторів та пакету послуг.

Ел.адреса office@tke.if.ua

 

У разі виникнення аварійної ситуації у системах центрального теплопостачання просимо телефонувати на номер 15-82, 56-47-82

Про нас очима засобів масової інформації

На Позитроні замінюють тепломережі, що не витримали випробувань (ФОТОФАКТ)

Автор: Зелінська Таня

Інтернет-сайт «galka.if.ua» 08.07.2020 - 07:44

Galka Log 06

Працівники “Теплокомуненерго” приступили до заміни зношених ділянок тепломережі на вулиці Парковій.

У тепловому районі «Позитрон» виконуються роботи по заміні ділянок магістральних тепломереж, котрі не витримали гідравлічні випробування на міцність, інформує “Галка”.

На вулиці Паркова, неподалік житлового багатоповерхового будинку №14, проведено земляні роботи, відкрито захисні короби теплової магістралі діаметром 530 мм. Спеціалісти теплового району точно визначили місце пориву і приступають до заміни зношеної ділянки теплової мережі. Підготовка до зими триває.

 

На Позитроні замінюють тепломережі, що не витримали випробувань (ФОТОФАКТ)

Інтернет-сайт «100metrivka.if.ua» 08.07.2020

100 m Log 0907

Працівники “Теплокомуненерго” приступили до заміни зношених ділянок тепломережі на вулиці Парковій.

DSC 0160 0907

У тепловому районі «Позитрон» виконуються роботи по заміні ділянок магістральних тепломереж, котрі не витримали гідравлічні випробування на міцність, інформує “Галка”.

На вулиці Паркова, неподалік житлового багатоповерхового будинку №14, проведено земляні роботи, відкрито захисні короби теплової магістралі діаметром 530 мм. Спеціалісти теплового району точно визначили місце пориву і приступають до заміни зношеної ділянки теплової мережі. Підготовка до зими триває.

 

Підготовка до опалювального сезону: у Франківську зафіксували 88 поривів тепломереж

Автор: Костинюк Олександр

Інтернет-сайт «galka.if.ua» 22.06.2020 - 14:12

Galka Log 06

Підготовка до опалювального сезону 2020/2021 розпочинається з проведення гідравлічних випробувань тепломереж на міцність і щільність в усіх теплових районах обласного центру.

На балансі ДМП “Івано-Франківськ Теплокомуненерго” перебуває 131,416 км теплових магістральних і розподільчих мереж.

Контроль за проведенням гідравлічних випробувань здійснюють працівники Теплової інспекції підприємства, яку очолює Богдан Михайлович Цікель.

Там, де теплова мережа витримала гідравлічні випробування, працівники теплової інспекції разом із представниками теплового району складають спеціальний Акт готовності ділянки тепломережі для експлуатації в зимовий період.

Як повідомляє Богдан Цікель, станом на 22 червня найбільш успішно провели гідравлічні випробування у тепловому районі “Дорошенка”.

“Тут про 100-відсоткову готовність тепломереж оформлено Актами від наступних котелень: Юності, 11а; Коновальця, 132; Тополина, 21; Медична, 4а; Медична, 17а; Джерельна, 6а та від котельні, що розташована на вулиці 22 січня, 141 (с. Крихівці). Дещо відстають у цьому плані теплові райони “Позитрон” та “Пасічна”. Тут 100% готовність тепломереж зафіксовано від котелень та ЦТП, що розташовані на вулицях Чубинського, 14а; Хоткевича, 44а; Целевича, 8а та Пулюя, 1а. В той же час досить висока готовність мереж на рівні 80-95% фіксується від таких котелень та ЦТП: Матейки, 34а; Коновальця, 146а; Шевченка, 34а; Національної Гвардії 16а; Північний Бульвар, 2а; Довга, 68а; Бельведерська, 49а; Бельведерська, 46а; Угорська, 6а; Горбачевського, 9а; Надвірнянська, 34а; Вовчинецька, 103а”, – йдеться в повідомленні на фб-сторінці ТКЕ, інформує “Галка”.

Під час гідравлічних випробувань, станом на 22 червня, виявлено 88 поривів теплових мереж. З них по тепловому району “Пасічна” – 12, по тепловому району “Дорошенка” – 30, по тепловому району “Позитрон” – 46 поривів.

Напружена робота з підготовки теплових мереж триває.

 

У Франківську на Гната Хоткевича виявлено порив тепломагістралі

Інтернет-сайт «typical.if.ua» 11.06.2020 – 20:10

TF Log 1907

У великому житловому масиві, що в Івано-Франківську, в районі вулиці Гната Хоткевича, відбулися гідравлічні випробування теплових мереж.

Про це ДМП "Івано-Франківськ теплокомуненерго", пише Типовий Франківськ.

Невтішний результат показала магістральна тепломережа діаметром 500 мм біля житлової багатоповерхівки, що на вулиці Гната Хоткевича, 44г.

Фахівці нашого підприємства професійно і швидко визначили місце пориву, провели земляні розкопки і приступили до ремонту тепломережі.

Підготовка до наступного теплового сезону триває.

 

На Позитроні тепловики замінюють зношені труби (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

Інтернет-сайт «galka.if.ua» 11.06.2020 - 07:13

Galka Log 06

На вулиці Паркова,18 замінують зношені труби.

У мікрорайоні «Позитрон», паралельно із проведенням гідравлічних випробувань теплових мереж на міцність та щільність, виконуються роботи по виявленню місць поривів та заміни зношених ділянок труб на нові попередньо-ізольовані труби, інформує “Галка” з посиланням на ДМП “Івано-Франківськ теплокомуненерго”.

Біля багатоповерхового житлового будинку на вулиці Паркова, 18 було встановлено порив теплової магістралі діаметром 159 мм. Було проведено земляні роботи, видалено ділянку зношених труб, завезено нові попередньо-ізольовані труби та розпочалися зварні роботи по встановленню нових ділянок труб.

Якість виконаної роботи буде перевірено наступним гідравлічним випробуванням. Підготовка до нового опалювального сезону триває.

 

Про співи і «теплих людей», або У кадрі – «Івано-Франківськтеплокомуненерго»

Ольга МОНЧУК

Редактор відділу газети “Галичина”

Інтернет-ресурс газети «Галичина» 26.05.2020 - 10:11

GGL2709

Пандемія COVID-19 поставила на паузу чимало кінопрем’єр, український кінематограф не виняток. Тож поки кінотеатри зачинені, пропоную переглядати вдома ті фільми, котрі побачили світ раніше. Зокрема звернути увагу на документальне кіно «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго», адже його вітчизняні кіноакадеміки та кінокритики визнали найкращим.

Це дебютна повнометражна робота івано-франківської режисерки Надії ПАРФАН. Уже з назви стрічки можна здогадатися, що в ній ідеться насамперед про співи, зокрема про профспілковий хор «Чорнобривці».

Nadiya-Parfan 2805

Прем’єра фільму відбулася торік 17 жовтня. Дату виходу стрічки в широкий прокат її творці обрали спеціально, щоб вона збіглася зі стартом опалювального сезону. І це дуже класний хід. Адже, переконана, усім споживачам корисно побачити умови праці тих, кого вони так часто звинувачують у своїх бідах: холодних батареях, трубах, що протікають, і т. ін...

Випадковостей не буває. І те, що Надія Парфан обрала для свого першого повнометражного кіно тему комунального підприємства, радше закономірність. Її дідусь був засновником та першим директором «Івано-Франківськтеплокомуненерго», тут усе життя працює її мама, а ще співає в хорі. Те, що тема для режисерки не чужа і зрозуміла, безперечно, є величезним козирем. Навіть по той бік екрана відчутно повагу та розуміння, з якими творці стрічки ставляться до своїх героїв.

У центрі сюжету – Іван Гаврилишин, який 15 років очолює первинну профспілкову організацію підприємства та керує профспілковим хором, систематично обходить його учасників і запрошує на репетиції. Не завжди всім вдається їх відвідувати, адже початок опалювального сезону вносить свої корективи, є справи, котрі складно відкласти.

SIFTKE 2805

Перший кадр стрічки переносить глядачів у Косів на фестиваль «Мальований дзбаник» і дає можливість почути, як співають не професіонали, а робітники. Забігаючи наперед, зазначу, що співають вони добре. І саме з першого кадру складно не помітити того, що режисерка акцентує глядача на емоціях та живій міміці всіх, хто потрапляє в кадр. Тож створюється враження, що ти не просто дивишся фільм, а є учасником тієї історії. Для мене ця стрічка – насамперед енциклопедія міміки. У багатьох сценах міміка, жести та природні реакції людей виходять на перший план. І саме це, на мій погляд, додає стрічці більше життя, об’ємності та реалістичності.

Режисерка не обмежується лише мистецтвом, її герої не тільки гарно співають, а й добре виконують нелегку роботу. У той же час залишаються спокійними, коли їхню працю, м’яко кажучи, недооцінюють і держава, і споживачі. Стрічка показує без прикрас те, що діється «по той бік» батарей, котрі зігрівають наші квартири холодної пори року. На перший план виходять занедбана інфраструктура, архаїчна система управління, котрі перейшли в спадок від Радянського Союзу і дивним чином ще досі працюють, хоча потребують негайних реформування, реорганізації та відновлення. «Це історія про те, як люди беруть на себе удар розламаної інфраструктури і як, з одного боку, все, м’яко кажучи, трішечки не працює, а з другого – як зберігається людське тепло і є цілий невидимий пласт комунальників, на яких ми звикли виливати наш негатив», – зауважила Надія Парфан в інтерв’ю для програми «Кіно з Яніною Соколовою».

18-S 2805

Окремо зупинюся на музичному оформленні стрічки. Музика тут звучить упродовж усієї картини. І це не лише репертуар хору, який повною мірою презентує народну музичну культуру, а й інші, сучасніші, стилі. А ще музичне тло доповнюють звуки, котрі «живуть» навколо і є невід’ємною частиною роботи теплоенергетиків. Стукіт, шурхіт, клацання, хлюпання води – все звучить ритмічно, в такт, злагоджено, як цілісний індустріальний оркестр.

Цінність документального кіно в тому, що воно показує світ без прикрас, без акторської гри, інтерпретацій та інших «кіноприправ». Режисерці «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» вдалося показати максимально достовірно світ простих робітників. У той же час простежується й авторське бачення того, що відбувається. Тож стрічка попри свою стовідсоткову документальність вийшла ще й художньою та неймовірно живою.

Щодо жанру фільму, то його визначити складно, адже творці балансують між трагедією та комедією, змішуючи їх і перестрибуючи від одного до другого. Є кадри, котрі викликають обурення тим станом речей та реаліями загалом і комунальної сфери зокрема. А через кілька хвилин побачене викликає щирий сміх, який згодом змінюють сльози і сум. Все так, як і в житті, де немає тільки чорного та білого, поганого та доброго, а є різні емоції, відчуття, події.

За ту годину, яку триває стрічка, глядач поступово занурюється у робітничий світ, у якому є місце і мистецтву, і співам. Адже саме вони допомагають головним героям не збожеволіти і не вигоріти на роботі, а все-таки віднайти ті жадані баланс та гармонію, про які сьогодні ми так багато говоримо. Особливо після телефонних прокльонів найбільш «вдячних» споживачів. Для мене сцена, під час якої розгнівана жінка з криками та нецензурною лайкою «спілкується» з диспетчером підприємства, є однією з найбільш промовистих. Хоча у стрічці є чимало сильних сцен, котрі тримають і після фінальних титрів.

1S 2805

Розумію, що «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» може не сподобатися багатьом, адже тут немає тупих жартів, динамічних поворотів сюжету, «зірок» у кадрі. Проте тим, хто цінує і любить кіно за зовсім інші характеристики та якості, стрічка припаде до душі, адже у ній є авторські фішки та меседжі, приховані між кадрами. Тому мене зовсім не здивувало, що саме цей фільм став переможцем четвертої національної кінопремії «Золота дзиґа» в номінації «Найкращий документальний фільм». А трішки раніше він отримав приз «Кіноколо» від Спілки кінокритиків України у цій же номінації.

Де можна подивитися картину? На сайті «Такфлікс» – стримінговій платформі для нових українських фільмів. Вартість перегляду – 60 гривень за 7 днів.

Традиційно наприкінці своїх рецензій виставляю фільмам, котрі оглядаю, власну оцінку за десятибальною шкалою, яка, звісно, не є істиною в останній інстанції. «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» – перша стрічка документального жанру, котра потрапила під мій журналістський приціл, проте в ній більше художності, аніж у багатьох вітчизняних картинах, та й навіть світових. Мою оцінку просто передбачити, прочитавши схвальну рецензію, тож без крихти сумнівів – 8,5, з приміткою: «документальна трагікомедія про співи і «теплих людей».

 
Подати показник
чи
Дізнатись
заборгованість
станом на 01.07.2020
 
Ми у фейсбуці
Партнери:
МВК
Світло
Світло
Вода
МІУК
Преса
Мінрегіон
НКРЕКП
ТРК «Вежа»
Івано-Франківська міська рада
«Тепло»
Наш банер:Антивіруси

 

Этот сайт защищен «Site Guard»