офіс ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго котельня
Головна ЗМІ про нас Преса

 м.Івано-Франківськ, вул.Б.Хмельницького, 59а.

Довідка щодо заборгованості +38 (0342) 50-62-00

Ел.адреса office@tke.if.ua

 

У разі виникнення аварійної ситуації у системах центрального теплопостачання просимо телефонувати на номер 15-82, 56-47-82

Про нас очима засобів масової інформації

У франківській котельні встановлять німецький насос

Інтернет-ресурс газети «Галичина» «galychyna.if.ua» 15.02.2019 - 18:38

Log Galyychyna 0402

В Івано-Франківську на котельні ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго», що на вулиці Симоненка, 3а в тепловому районі «Позитрон» розпочали монтаж сучасного високоефективного мережевого насосу WiloSCP200/560 виробництва Німеччини.

Нині тут відбуваються роботи з обв’язки і приєднання агрегату до мереж живлення води і електричної енергії.

DSC 2000 1502

«Це черговий крок з оновлення технологічного парку та застосування на Прикарпатті передової європейської техніки. Продукцію фірми Wilo відрізняє німецька якість, висока технологічна надійність, просте технічне обслуговування без відокремлення напірних та всмоктуючих трубопроводів. А застосування сучасних частотних перетворювачів надає можливості у здійсненні енергоощадного використання енергетичних ресурсів, що в кінцевому рахунку спрямовано на зменшення цінового навантаження на наших абонентів теплової енергії», - йдеться у повідомленні ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго».

 

Марцінків хоче доповідні записки від тих підприємств, у кого мало підписок у «Фейсбуці»

Інтернет-версія газети «Галицький Кореспондент» «gk-press.if.ua» 12.02.2019 – 09:04

Автор: Баранецька Марта

GK Log 1202

Сьогодні, 12 лютого, в Івано-Франківську відбулась оперативна нарада у міського голови.

Андрій Лис, заступник керуючого справами – начальник управління організаційно-інформаційної роботи та контролю розповів про стан інформаційної роботи у виконавчих органах міської ради.

«Січень – складний місяць, щоб говорити про позитивну тенденцію, але вона все одно є. Зараз Івано-Франківськ залишається лідером у сфері відкритості та прозорості і це завдяки наповнюваності наших сайтів», – пояснив Лис.

GK FB 1202

Він додав, що у місті є 29 сайтів і зараз спостерігається збільшення сторінок виконавчих органів та комунальних підприємств у соціальних мережах. Якщо у вересні їх було 31 то у лютому вже стало 33.

Міський голова Руслан Марцінків зауважив, що у деяких підприємствах немає інформації на сайті та мало підписок у соцмережах.

«Всі, що мають менше тисячі підписок на сторінках у «Фейсбуці» мені доповідні напишіть. А хто має менше 100 підписок, то це взагалі смішно», – сказав міський голова.

Окрім того, Марцінків відзначив “Івано-Франківсьтеплокомуненерго”. Мовляв, там гарно працює і сайт і сторінка.

 

Мер вимагає від комунальників доповідні, чому не підписують франківців на сторінки

Інтернет-сайт «blitz.if.ua» 12.02.2019 - 15:33

Log BI 1202

Про це сьогодні, 12 лютого на щотижневій оперативній нараді у міського голови повідомив заступник керуючого справами – начальник управління організаційно-інформаційної роботи та контролю Андрій Лис, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

За його словами, перевіряли діяльність міськвиконкому у двох напрямках – висвітлення роботи офіційних веб-сайтів, ведення сторінок та груп у соцмережах.

«На даний момент в Івано-Франківській міській раді запроваджено та працюють 63 електронні сервіси, які допомагають франківцям більш зручніше отримувати міські послуги», - зауважує Лис.

FB BI1202

Протягом січня сайт МВК відвідали 800 тисяч раз. Також у трійці лідерів сайт міської ради та служби оперативного реагування.

Відповідно до розпорядження, найбільше інформації на сайтах розмістили Теплокомуненерго, Водоекотехпром, Міськсвітло.

Водночас у соцмережі Facebook сторінки найкраще ведуть відділ патронатної служби, секретаріат міської ради, а також департамент житлової, комунальної політики та благоустрою.

«Департамент молодіжної політики та спорту добавило 63 підписники, водночас сторінка УТІЗу втратила підписників та стала у мінусі. Так, у всіх, кого менше тисячі підписників пишіть мені доповідні. Ті, що мають менше ста підписників – це взагалі смішно», - наголосив міський голова Руслан Марцінків.

 

“Всі, у кого менше тисячі підписників – будете писати доповідну”, – Марцінків про Facebook-спільноти комунальних установ

Автор: Турій Роман

Інтернет-сайт «galka.if.ua» 12.02.2019 - 09:23

Galka Log 1202

Про це йшлося 12 лютого під час оперативної наради.

Заступник керуючого справами – начальник управління організаційно-інформаційної роботи та контролю Андрій Лис доповів про стан інформаційної роботи у виконавчих органах міської ради.

Він розповів, що кількість сторінок виконавчих органів міської ради та комунальних підприємств у Facebook нині зросла до 33 (замість 26 у серпні 2018).

Galka FB 1202

Схвальну оцінку отримало КП “Електроавторанс”, оскільки активно розміщує інформацію у Facebook, а також в Instagram та Telegram. Також багато новин і інформації є у Facebook-спільноті КП “Водоекотехпром” та КП “МІУК”. Активно набирає підписників спільнота від “Муніципальної варти”, хоча була створена вона нещодавно.

“А всі решта, у кого менше 1000 підписників у групах, будете писати доповідну”, – зазначив Марцінків.

Також мер похвалив “Теплокомуненерго”, бо підприємство веде активну інформаційну діяльність у Facebook та на своєму сайті.

“Муніципальна дорожня служба – у вас тільки 195 підписників, але ви ж можете майже щодня писати новини. Ремонт доріг – гаряча тема” – додав міський голова, пише “Галка”.

 

Франківським тепловикам пропонують нові труби

Інтернет-ресурс газети «Галичина» «galychyna.if.ua» 07.02.2019 - 18:05

DSC 1969 Burgg

6 лютого у ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» відбулась зустріч із представниками компанії «Енергобудпостач» (м. Київ).

Компанія «Енергобудпостач» - авторизований дистриб’ютор гнучких ізольованих труб підвищеної гнучкості, сталевих труб, теплоізольованих полієтиленовою оболонкою для мереж опалення, гарячого/холодного водопостачання та водовідведення, виробництва BruggPipesystemsAG (Швейцарія) в Україні. Продукція цієї компанії завоювала популярність в країнах Євросоюзу через свою високу якість, надійність (термін експлуатації 50 років), високу гнучкість (постачається в бухтах), що дає можливість здійснювати швидкий, оперативний монтаж нової тепломагістралі.

«Високу енергоефективність забезпечує новий стандарт теплоізоляції, який має недосяжний раніше значення коефіцієнту теплопровідності лямбда 0,0199 Вт/мК, що дозволяє звести до мінімуму теплові втрати в мережах до 1%», - йдеться у повідомленні ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго».

На підприємстві зазначають, що теплові мережі в Україні та на Прикарпатті вимагають заміни через високу зношеність.

«Пропозиція представників компанії «Енергобудпостач» викликала щире зацікавлення щодо майбутньої модернізації теплового господарства ДМП «ІФТКЕ», - йдеться у повідомленні.

 

«Івано-Франківськтеплокомуненерго» готується підвищити тарифи на опалення

Інтернет-сайт «zmist.if.u» 06.02.2019 - 13:05

Zmist 0602

«Івано-Франківськтеплокомуненерго» готується підвищити тарифи на опалення

Офіційний сайт ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго»

Kit Zmist 060219

оприлюднив повідомлення про проведення відкритого обговорення щодо коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для всіх категорій споживачів, послуги з централізованого опалення для населення та послуг з централізованого постачання гарячої води для населення, управителів багатоквартирних будинків, бюджетних установ та інших споживачів.

«11 лютого 2019 року о 09.00 год. у приміщенні підприємства за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Б.Хмельницького, 59а, перший поверх, актова зала відбудеться відкрите обговорення щодо коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для всіх категорій споживачів, послуги з централізованого опалення для населення та послуг з централізованого постачання гарячої води для населення, управителів багатоквартирних будинків, бюджетних установ та інших споживачів ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго», – йдеться у повідомленні.

 
Подати показник
чи
Дізнатись
заборгованість
станом на 01.02.2019
 
Ми у фейсбуці
Партнери:
МВК
Світло
Газ
Вода
МІУК
Преса
Мінрегіон
НКРЕКП
ТРК «Вежа»
Івано-Франківська міська рада
«Тепло»
Наш банер:Антивіруси

 

Этот сайт защищен «Site Guard»