офіс ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго котельня
Початок
Головна ЗМІ про нас Преса Ігор Прокопів особисто контролює ремонт мереж і процес відновлення постачання гарячої води

 м.Івано-Франківськ, вул.Б.Хмельницького, 59а.

Довідка щодо заборгованості +38 (0342) 50-62-00

099-50-62-000 (Vodafone)  098-50-62-000 (Київстар)

Вартість дзвінків згідно тарифів операторів та пакету послуг.

Ел.адреса office@tke.if.ua

 

У разі виникнення аварійної ситуації у системах центрального теплопостачання просимо телефонувати на номер 15-82, 56-47-82

Ігор Прокопів особисто контролює ремонт мереж і процес відновлення постачання гарячої води

 

Понад 20 будинків обласного центру сьогодні ще без гарячої води. Причина – завершення ремонту мереж гарячого водопостачання та внутрішньо будинкових мереж. Тепловики обіцяють, що до кінця тижня місто повністю буде з гарячою водою.

Директор ДМП   «Івано-Франківськтеплокомуненерго»   Ігор Прокопів особисто контролює термін виконання ремонтів. Зокрема, сьогодні Ігор Богданович провів виїзну нараду у мікрорайоні Пасічна, де ще не подали гарячу воду до будинків 140 та 142 по вулиці Галицькій. Тут наразі замінили 150 метрів труб, провели їхню ізоляцію, що зменшить тепловттрати. Загалом, каже Ігор Прокопів, на сьогоднішній день зношеність мереж сягає понад 30%. На їхню заміну треба великі капіталовкладення. Вже цього року заміна мереж по вулиці Новгородській обійшлася у 200 тисяч гривень.

Ще 300 тисяч гривень буде вкладено у ремонт вводів до будинків. Кошти на ці роботи закладено у бюджеті розвитку міста. А ось витрати на аварійні та поточні ремонти лягають на плечі тепловиків.   Тільки минулого року у капітальний і поточний ремонт було вкладено 10,2 мільйони гривень.

Ігор Прокопів, директор ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго», каже що поступово вдасться провести повну заміну мереж. Вже на літній період 2011-2012 року заплановано провести заміну найбільш проблемних мереж міста на попередньо ізольовані, термін яких 30 років. Ці роботи буде проведено за рахунок коштів Європейського банку реконструкції та розвитку.

 

Правда.if.ua


 

 
Подати показник
чи
Дізнатись
заборгованість
станом на 01.07.2020
 
Ми у фейсбуці
Партнери:
МВК
Світло
Світло
Вода
МІУК
Преса
Мінрегіон
НКРЕКП
ТРК «Вежа»
Івано-Франківська міська рада
«Тепло»
Наш банер:Антивіруси

 

Этот сайт защищен «Site Guard»