офіс ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго котельня
Початок
Головна ЗМІ про нас Преса Франківські комунальники посварилися через аварійне відключення котельні

 м.Івано-Франківськ, вул.Б.Хмельницького, 59а.

Довідка щодо заборгованості +38 (0342) 50-62-00

Ел.адреса office@tke.if.ua

 

У разі виникнення аварійної ситуації у системах центрального теплопостачання просимо телефонувати на номер 15-82, 56-47-82

Франківські комунальники посварилися через аварійне відключення котельні

Інтернет-сайт «pravda.if.ua» 25.10.2019 - 11:41

PIF 2510

23 жовтня котельню, що розташована на Хриплинській, 11а (на території «63 Котельно-зварювального заводу») без попередження відключили від централізованого постачання води від КП «Івано-Франківськводоекотехпром».

На пульті аварійно-диспетчерської служби ДМП “Івано-Франківськ теплокомуненерго” одразу ж зафіксували аварійну зупинку котлів цього теплогенеруючого об`єкту через падіння тиску води. Лише на місці бригада спеціалістів “ТКЕ” з’ясувала, що води немає через відключення «63 Котельно-зварювального заводу» за борги перед “Водоекотехпромом”, пише Галка.

“ПРО ТЕ, ЩО ВОДА НЕОБХІДНА КОТЕЛЬНІ, КОТРА РОЗТАШОВАНА НА ТЕРИТОРІЇ ЦЬОГО ПІДПРИЄМСТВА І ЗАБЕЗПЕЧУЄ ТЕПЛОВОЮ ЕНЕРГІЄЮ ТА ЦЕНТРАЛІЗОВАНИМ ГАРЯЧИМ ВОДОПОСТАЧАННЯМ ВІСІМ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ НА ВУЛИЦЯХ НОВА, НАФТОВА, НЕЗАЛЕЖНОСТІ, А ТАКОЖ ЗОШ №15, ДНЗ №15 «ГУЦУЛОЧКА»ТА УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ, ТИСМЕНЕЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД, ДО УВАГИ, НАПЕВНО, НЕ ВЗЯЛИ. ІМОВІРНО, НЕ ВВАЖАЛИ ЗА ПОТРІБНЕ ТАКОЖ ПОВІДОМИТИ ПРО ЦЮ «АКЦІЮ» І КЕРІВНИЦТВО НАШОГО ПІДПРИЄМСТВА. ЯК НАСЛІДОК: АВАРІЙНА ЗУПИНКА КОТЕЛЬНІ І АБОНЕНТИ НАШОГО ПІДПРИЄМСТВА, А ТАКОЖ ШКОЛА ТА ДИТЯЧИЙ САДОЧОК ЗАЛИШИЛИСЯ БЕЗ ТЕПЛА”, – КАЖУТЬ ТЕПЛОВИКИ.

Тепловики кажуть, що якби не тепла погода, то котельня, мережі і внутрішньо-будинкові системи будинків могли б вийти з ладу.

“АЛЕ ПОПЕРЕДУ ТІЛЬКИ ПОЧАТОК ХОЛОДІВ. ТОЖ, НАСКІЛЬКИ ПОДІБНІ «АКЦІЇ» БУДУТЬ ВИПРАВДАНИМИ В ТЕХНІЧНОМУ І МОРАЛЬНОМУ ПЛАНІ?”, – РИТОРИЧНО ЗВЕРНУЛИСЯ ДО КОЛЕГ У “ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО”.

 
Подати показник
чи
Дізнатись
заборгованість
станом на 01.05.2020
 
Ми у фейсбуці
Партнери:
МВК
Світло
Світло
Вода
МІУК
Преса
Мінрегіон
НКРЕКП
ТРК «Вежа»
Івано-Франківська міська рада
«Тепло»
Наш банер:Антивіруси

 

Этот сайт защищен «Site Guard»