офіс ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго котельня
Початок
Головна ЗМІ про нас Преса Арсеній Яценюк запросив Ігора Прокопіва представляти «Фронт змін» на виборах міського голови

 м.Івано-Франківськ, вул.Б.Хмельницького, 59а.

Довідка щодо заборгованості +38 (0342) 50-62-00

099-50-62-000 (Vodafone)  098-50-62-000 (Київстар)

Вартість дзвінків згідно тарифів операторів та пакету послуг.

Ел.адреса office@tke.if.ua

 

У разі виникнення аварійної ситуації у системах центрального теплопостачання просимо телефонувати на номер 15-82, 56-47-82

Арсеній Яценюк запросив Ігора Прокопіва представляти «Фронт змін» на виборах міського голови

Вчора, 20 вересня, під час свого перебування в Івано-Франківську лідер партії «Фронту змін» Арсеній Яценюк зустрівся з мешканцями міста та області, де окреслив головні завдання партії на виборах до місцевих органів влади. Це децентралізація місцевої влади та формування якісно нової політичної сили. Також він заявив, що у цьогорічних місцевих виборах братимуть участь кращі кадри за які він несе особисту відповідальність.  

Зокрема, Арсеній Петрович запросив представляти на виборах міського голови Івано-Франківська Ігора Прокопіва – директора ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго». Яценюк підкреслив, що це антикризовий менеджер, господарник з 20 літнім керівним стажем, який не тільки не побоявся взяти на себе відповідальність за одне з проблемних комунальних підприємств міста, але і вивів його у десятку кращих підприємств України.

Ігор Богданович запрошення прийняв і у своєму виступі підкреслив, що він швидше господарник, ніж політик, який знає проблеми міста з середини. «Моя програма як майбутнього кандидата на посаду міського голови буде базуватися на конкретних загальноміських та районних локальних проблемах міста та реальних варіантах їх вирішення».
Повну версію програми Прокопів представить громадськості відразу після офіційної реєстрації його кандидатом на посаду міського голови. Але вже сьогодні він зазначає, що програма побудована за принципом обіцяю – виконую.
 Джерело: ifPortal.net
 
Подати показник
чи
Дізнатись
заборгованість
станом на 01.07.2020
 
Ми у фейсбуці
Партнери:
МВК
Світло
Світло
Вода
МІУК
Преса
Мінрегіон
НКРЕКП
ТРК «Вежа»
Івано-Франківська міська рада
«Тепло»
Наш банер:Антивіруси

 

Этот сайт защищен «Site Guard»